Otázky a odpovědi k refundačnímu systému

07.12.2020 · Klub
Jak funguje refundační systém a proč mají v tuto chvíli možnost vrátit permanentku jen její držitelé z vybraných společností skupiny TŽ-MS? Vše důležité k refundačnímu systému v otázkách a odpovědích.

Jak funguje refundační systém?

Všichni permanentkáři, kteří se kvůli bezpečnostním opatřením Vlády ČR nedostanou na hokej, mají nárok na refundaci. Zúčtování probíhá na konci každého měsíce. Částka je evidována na vaší permanentce.

Kolik to dělá za uplynulé měsíce peněz?

Refundace započítáváme pouze za domácí utkání extraligy, které se hrají při omezené kapacitě nebo zcela bez diváků. V září ani říjnu se žádné utkání ve WERK ARENĚ nehrálo. V listopadu jich bylo sedm. Jak se refundace vypočítává si můžete přečíst v tomto článku.

Jakým způsobem mi bude vrácena částka za listopad?

Tuto možnost v současnosti nenabízíme.

Nemám permanentku placenou z benefitu, ale chci vrátit peníze.

Tuto možnost v současnosti nenabízíme.

Proč mají majitelé permanentek placených z benefitu možnost vrátit permanentku a jiní ne?

V případě zaměstnanců vybraných společností ze skupiny TŽ-MS nás doslova tlačí čas. Blížící se konec roku mimo jiné znamená, že mají dle pravidel poslední možnost vyčerpat svůj zaměstnanecký benefit na cokoli jiného. Po Novém roce by je při nepříznivém vývoji pandemické situace nemohl klub refundovat stejným způsobem, jako ostatní permanentkáře.

Co když nechci peníze vracet, ale nechat je klubu?

Děkujeme! Nicméně na takové rozhodnutí je ještě čas. Pokud by ani v následujících měsících nebylo možné pustit diváky do hlediště, existuje možnost převést refundovanou částku na Nadační fond OCELÁŘI. Pokud tato eventualita v budoucnu nastane, potřebovali bychom k tomu vaše písemné svolení.

Dnes v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno