Otázky a odpovědi k prodeji permanentek

18.05.2023 · Klub
S blížícím se prodejem permanentek na další sezony se objevilo množství otázek. Na ty nejdůležitější najdete odpovědi v článku.

Je ještě možnost koupit permici jen na ZČ?

Takovou možnost už nenabízíme, protože mezi fanoušky o permanentku pouze na základní část nebyl zájem. Permanentky platí na přípravné zápasy, základní část i případnou nadstavbu.

Je vstup na domácí zápasy Ligy mistrů v ceně?

Informaci zveřejníme po rozlosování nadcházejícího ročníku Ligy mistrů.

Můžu si koupit benefit od jiného člověka a pak ho využít na nákup permice?

Pravidla využívání benefitu zaměstnanců TŽ-MS jsou plně v kompetenci společností TŽ-MS. Přečtěte si podmínky, zejména část o nepřenosnosti benefitu na jinou osobu.

Mám permici přes fanklub, letos bych ji chtěl vyměnit za permici na sezení. Platí pro mě výhodnější cena? Nebo jsem brán jako nový permanentkář?

Vážíme si loajality a věrnosti našich fanoušků. Pokud si chcete koupit permanentku na následující sezonu do jiného sektoru, dostanete od nás jako permanentkář z předchozí sezony zvýhodněnou cenu.

Na kolik vyjde permice pro dítě do sektoru C?

Jak jsme psali v článku o chystaném prodeji permanentek, celosezónní dětské permanentky pro mládež od 100 cm do 150 cm výšky stojí do všech sektorů 2 000 korun.

Bude si možné koupit permici online v pondělí 22. května hned od půlnoci?

Ano, prodej spustíme online od 0:01 hod. v pondělí 22. května.

Když si koupím permici na 3 roky, budou se mi nějakým způsobem počítat slevy za docházku jako u permice na rok?

Ano, bude se vám sleva započítávat. Slevy se ale za tři sezony nesčítají. Nejvyšší možnou dosaženou slevou na nákup jakékoli permanentky na další sezonu je sleva 26 %.