Oskar Haas: Dáme do toho všechno, bude to pikantní série

22.03.2022 · Šárka Kolková
Juniorům začíná play off! V úterý a ve středu odehrají mladí Oceláři zápasy na ledě Mladé Boleslavi, v sobotu se série stěhuje do Mini WERK ARENY. Pikantní série čeká na útočníka Oskara Haase, který ještě v minulé sezoně oblékal dres soupeře.

Jaké byly tvoje pocity po postupu mezi nejlepší osmičku?

Bylo to super, protože cíl, který jsme si dali, jsme splnili. Byla to pro nás i určitá úleva do toho posledního zápasu ve Zlíně. Bomba.

V play off vás nakonec čeká Mladá Boleslav, kde jsi dlouho působil. Jak se na pikantní sérii těšíš?

Bude to speciální, ale samozřejmě se těším. Myslím si, že i kluci v kabině se těší a dáme do toho všechno.

Ze základní části máte s Bruslaři bilanci 1:1. Co bude podle tebe důležité?

Hrát to, co máme a plnit pokyny. Když je budeme plnit tak, jak máme, nebojím se, že bychom mohli neuspět.

Jaká nálada v kabině před startem play off panuje?

Samozřejmě dobrá, protože jsme postoupili do play off. Play off už je hokej, který je výborný.

Do play off vyrazíš jako nejproduktivnější Ocelář nadstavby. Jak se cítíš po individuální stránce?

Je to super, ale daleko důležitější je pro mě postup do play off.

Začínáte venku, v sobotu se ale série přesune do Třince. Na co bys pozval fanoušky?

Na dobrý hokej, který bude pikantní, bude tam spousta soubojů a rychlý hokej.

HC Motor České Budějovice