Ocelářský dorost proti Havířovu neuspěl

24.10.2019 · Šárka Kolková
Svěřencům trenéra Reného Muchy se v rámci 13. kola nejvyšší české dorostenecké soutěže nepodařilo v domácím utkání získat další tři body. Třinečtí mladíci ve čtvrtek večer podlehli výběru z Havířova 2:5.
13.kolo, čtvrtek 24.10.2019
Havířov
2:5
Třetiny: 0:1, 2:1, 0:3  Branky a nahrávky: 23. Przybyla (Kašpárek), 35. Wawrzkiewicz (Przybyla, Ročák) – 10. Horváth (Moškoř, Becher), 40. Csabi (Makovec), 42. Urbančík (Kusak, Makovec), 45. Kolat (Belan, Horváth), 53. Kubíček (Kolat, Makovec). Rozhodčí: Čahoj - Gančarčík, Bartek. Vyloučení: 7:6, navíc Hrůzek (TRI) osobní trest na 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku, Jánoš (TRI) trest na 5 minut a do konce utkání za vražení na hrazení a Moškoř (HAV) trest na 5 minut a do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 123. Střely na branku: 48:33. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:5.
Halouzka – Mošnička, Hykl, Andrle, Pospíšil, Ročák, P. Buják, Hrůzek – Šutý, Šotkovský, Petrovský, Jánoš, Tomiczek, Przybyla, Wawrzkiewicz, Hlávka, Kašpárek, Pánek, Kozlík, Procházka
Zlatnický – Wlodara, Bílek, Kremnický, P. Kubíček, Puzoň, Zmarzlák, R. Kubíček – Belan, Pavlačka, Kubík, Moškoř, Makovec, Kolat, Becher, Urbančík, Csabi, Horváth, Kusak