Oceláři představili novou variantu dresů

22.11.2017 · Martin Stebel
Už pro páteční souboj proti Pardubicím budou mít Oceláři na sobě zcela novou sadu dresů. Krom bílé a červené mohou nyní v rámci extraligy využít i černou barevnou variantu. Tu dnes během mediálního brífinku poprvé oblékl Martin Adamský.

"Už během hráčské kariéry byl problém, když jsme hráli proti týmům se stejnými barvami. Například proti Slavii nebo Pardubicím to bylo vždy trochu matoucí. Jak hráči, tak i vedení jsme došli k rozhodnutí, vytvořit třetí variantu dresů. Máme v klubu červenou a bílou, chtěli jsme něco jiného, neutrálního. Černá působí elegantně, je zároveň i nadčasová. Dá se využít marketingově, přiklonili jsme se k této variantě. Ve hře byly i šedé dresy, vedli jsme o tom na klubu debaty. V úzkém finále ovšem zvítězila černá barva. Rukavice a helmy zůstanou v červené variantě, kalhoty ovšem budou také černé. V této sadě dresů se představíme už teď v pátek doma proti Pardubicím," vysvětlil sportovní ředitel Ocelářů Jan Peterek.

"Po sedmi letech, kdy jsem v Třinci, jsem rád, že konečně je na pozici sportovního manažera člověk, jako je Honza Peterek, který rozumí myšlení hokejistů a dokáže pochopit, co je to v hokeji periferní vidění. Měl pravdu jak se Slavii, tak i Pardubicemi či Olomoucí. Opravdu se to někdy plete. Jsem za nový dres hrozně rád, je to novinka, věřím, že se bude líbit i fanouškům," řekl Martin Adamský, který se dnes vtělil do pozice modela. Hráč s číslem 83 zároveň naznačil, zda by už po zdravotní pauze mohl být pro další extraligový zápas plně k dispozici: "Chodím už na led, ale ještě nevím, jestli v pátek nastoupím. Cítím se ale dobře, půjdu na trénink a uvidím, jak se s trenéry rozhodneme."