Partnerský klub Nadační fond Dračí studio President Cup Třinecké statistické okénko
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Oceláři odpovídají ŽIVĚ: Co na sebe práskl Miloš Roman?

11.10.2021 · Adam Sušovský
Tajná přezdívka z dětství, neobvyklé hokejové začátky, nebo oblíbený hokejový tým. Miloš Roman toho na sebe v minulém týdnu v rámci živého rozhovoru s třineckými diváky řekl opravdu hodně. Dnes v 18:00 se na klubovém Instagramu můžete ptát Erika Hrni.

Více než půl hodiny odpovídal Miloš Roman v minulém týdnu na vaše dotazy. Slovenský útočník se během živého rozhovoru s přiznivci Ocelářů náramně bavil, a práskl toho na sebe opravdu hodně. 

Tak schválně: Věděli jste, jakou měl odmala přezdívku, nebo díky kterému sportu je z něj dnes takhle skvělý bruslař? 

Klub HC Oceláři Třinec si v nové sezoně připravil pro své příznivce novinku, fanoušky zvolený nejlepší hráč uplynulého týdne bude třineckým fanouškům k dispozici pro živé dotazy skrz klubový profil na sociální síti Instagram. 

A právě minulý týden čelil dotazům třineckých fanoušků dvacetiletý talent Miloš Roman. 

"Pamatuju si, že když jsem byli malí kluci, měli jsme oblíbené týmy podle hry na play stationu. Vybírali jsme si je podle toho, jaké měly kluby loga a dresy. Mně se nejvíce líbilo odjakživa Chicago, to mi nakonec zůstalo. I proto, že za něj později hrával slovenský útočník Marián Hossa," připománá Roman legendu se třemi vyhranými Stanley Cupy. 

"S bráchou jsme začali hrát hokej zhruba ve čtyřech letech. Vzpomínám si, že jsme začínali oba dělat zároveň i krasobruslení. Já se až později rozhodl jen pro hokej. Upřímmně, jako krasobruslař jsem moc nevynikal, byl jsem taková malá tučná koule. To brácha byl výborný, skvělé bruslení mu ostatně vydrželo dodnes," řekl Roman při jedné z otázek z řad publika. A hned vzápětí musel odpovídat na to, proč mu kamarádi a známí říkají Bobík. 

"Tu přezdivku vymyslel můj brácha. Asi měl v dětství pcit, že mě rodiče upřednostňují. Popichoval mě tím, že jsem takový jejich bobík, pak na mě takhle začal volat i v hokejové kabině a už mi to zůstalo."

Roman se ale vyjádřil pro fanoušky také k současné sezoně. Řekl, který klub ho zatím nejvíce překvapil, a jak si užívá návrat fanoušků na tribuny. 

"Osobně se mmi letos hodně líbí Olomouc, drží se vysoko. Už jsme se o ní s kluky v kabině bavili. Souhlasili s tím, že to vždycky byl hodně nepříjemný soupeř. A shodli jsme se také na tom, že jim dlouhé roky chyběl hráč jako David Krejčí. Hokejista, který umí rozhodnout zápas a celý tým táhnout. Letos přišel, Olomouc bude silná," řekl Roman. "Navíc já tam jezdím rád. Právě v Olomouci jsem odehrál svůj první extraligový zápas, na ten už nikdy nezapomenu. Proto se do Olomouce na každý zápas těším.

"Ze všeho nejlepší je ale zase slyšet fanoušky, a vidět je na tribunách. Pomáhají nám, hecují nás. Užíváme si každý zápas o to víc. Když jsme hráli před prázdnými tribunami, bylo vždy strašné ticho. Slyšeli jsme každou střelu, každý hlas. Teď už je to zase perfektní. A vlastně, coby hráč Třince, tady hraju hokej poprvé. Je to skvělé hrát pro třineckého diváka," řekl Roman.

Záznam celého živého rozhovoru s MIlošem Romanem si můžete pustit na klubovém Instagramu.

Také dnes je pro vás připraven rozhovor s hráčem minulého týdne. Prostřednictvím Instagramu Vám bude od 18:00 odpovídat ŽIVĚ útočník Erik Hrňa. Nenechte si to ujít. 

×
Dnes v 12:00 | Jun.
HC Oceláři Třinec
HC Energie Karlovy Vary