Partnerský klub Nadační fond Play off President Cup Třinecké statistické okénko
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Oceláři mění výši členských příspěvků mládeže

17.06.2022 · Klub
Přinášíme vám přehled členských příspěvků pro novou sezonu. Po mnoha letech dochází vzhledem na zvyšující se provozní náklady k jejich navýšení.

Klub HC Oceláři Třinec je od nové sezony po letech donucen k úpravě a navýšení členských příspěvků v mládeži. "S ohledem na situaci ve světě, s ní související skokový nárůst cen energií a služeb, a tedy i našich provozních nákladů, jsme byli donuceni upravit členské příspěvky mládeže. Od nové sezony dojde k jejich navýšení," vysvětluje prezident spolku mládeže HC Oceláři Třinec Marek Chmiel. 

"Přestože dojde k navýšení, jejich výši jsme nastavili tak, aby členské příspěvky v naší organizaci nadále zůstaly jedny z nejvýhodnějších v celém našem regionu," dodává Marek Chmiel. 

Příspěvky na sezonu 2022/23 (v Kč)*

* U žákovských kategorií platí hráč oddílové příspěvky za třídu, u které je zařazen na soupisce. 

Platby za příspěvky zůstanou v nezměněné podobě a výši do konce září 2022. To znamená, že se příslušná částka (dle mládežnické kategorie) poukazuje v hotovosti trenérovi týmu. 

Nový ceník členských poplatků vstoupí v platnost od 1. října 2022, spolu s ním se změní také systém plateb. Klub v říjnu spustí on-line členskou sekci KIS, tedy Klubový informační systém. Ten nabídne zjednodušení plateb členských příspěvků na sezonu, ty budou nově možné uhradit bezhotovostně bankovním převodem. Platba bude rozdělena na 12 měsíčních plateb, samozřejmostí je možnost nastavení trvalého příkazu. 

Slevy

Klub nabízí 30% slevu členských poplatků u staršího ze sourozenců (nevztahuje se na členy přípravky.)

Pomoc nadačního fondu

Přes NADAČNÍ FOND OCELÁŘI lze po doložení potvrzení o pobírání příspěvku osobě nebo rodině v hmotné nouzi zažádat o podporu. Tato podpora je nenároková, každá žádost bude posuzována individuálně.

Klubový informační systém (KIS)

Nová členská sekce on-line nabídne v budoucnu snažší komunikaci mezi členy klubu, rodiči a trenéry. Jako první spouštíme modul platby členských příspěvků. Do budoucna počítáme s využitím KISu pro rychlou komunikaci o trénincích, zápasech, turnajích a dalších klubových akcích. 

Jak se do KIS přihlásit? 

Po spuštění systému KIS Vám na e-mailovou adresu, kterou jste už uvedli při registraci do klubu, přijde upozornění spolu s přihlašovacími údaji a postupem. Po kliknutí na odkaz v obdrženém e-mailu a snadné registraci do KISu vyplníte také základní údaje o hráči. Poté už můžete spravovat svůj profil a v sekci naleznout také informace o platbě příspěvků.