Nestačí hrát deset minut, musíme makat celý zápas, uvědomuje si Erik Hrňa

19.02.2020 · Martin Stebel
Středeční dohrávka 30. kola nepřinesla Ocelářům opojný pocit z výhry, v Podkrušnohoří se vytoužených tří bodů dočkal domácí tým. Jiskru naděje vykřesal hostům po polovině základní hrací doby kontaktní trefou ERIK HRŇA, pro něhož to byl jedenáctý gól aktuálního extraligového ročníku.

O rozhodujících faktorech duelu v Litvínově

Rozdíl byl v tom, že Litvínov hrál celých šedesát minut, my bohužel jen deset či patnáct, což rozhodně nestačí. Když jsme zabrali a povedly se nám dvě branky, hned vzápětí inkasujeme další a to nás srazí. Chtělo to jít do branky, protože šance jsme si vytvářeli, ale domácí to v prostoru u brankoviště parádně ubojovali. Nalomil nás čtvrtý gól, ale ani poté jsme ještě nic nevzdávali. Musíme se víc tlačit do brány, protože střely nám nechyběly, ale domácí to tam umlátili a my se pak nedostaneme k pořádné dorážce, abychom zápas ještě zdramatizovali.

O následujícím programu Ocelářů

Zůstáváme v Čechách, což je určitě lepší než jet zpátky do Třince a zítra cestovat znovu do Karlových Varů. Můžeme si teď v klidu dopřát regeneraci na hotelu a nemusíme se trápit v autobusu. Vary hrají hodně bruslivý a kombinační hokej, což je pro diváka určitě pěkné. Budeme se snažit jim to pokazit a hru znepříjemnit. Energie je v tabulce blízko nás, musíme proto zabrat a znovu odvézt domů tři body.