Nejlepším hráčem semifinále útočník Petr Vrána

10.04.2022 · Redakce
I ve druhém kole play off stačily Ocelářům k postupu čtyři zápasy. Po dvou výhrách na domácím ledě, parádním obratu ve třetím utkání a zvládnuté čtvrté bitvě Třinec vyřadil Boleslav a počtvrté v řadě si zahraje finále.

1. místo Petr Vrána - 46 % hlasů

Kapitán týmu byl jednou z hlavních postav klíčového obratu ve třetím zápase semifinále. Na startu třetí části Petr Vrána zařídil snížení na 1:2, necelé dvě minuty před koncem zápasu pak svým druhým gólem poslal duel do prodloužení. Zkušený centr na ledě nechyběl ani u vítězné branky Hrni a povedený zápas ozdobil i 73% úspěšností na buly. O den později navíc Petr Vrána asistoval u vítězného gólu Martina Růžičky a podruhé v řadě dovedl svůj tým až do finále.

2. místo Ondřej Kacetl - 44,6 % hlasů

Fantom loňského play off odstartoval s čistým štítem také do semifinále. Během dvou domácích utkání Ondra Kacetl zlikvidoval 57 střel Boleslavi a připsal si další dvě nuly. Třetí utkání série sice brankář s číslem 90 po dvou inkasovaných gólech nedochytal, v pátek byl ale zase na svém místě v brance a 23 zákroky jistil postup Ocelářů do finále.

3. místo Milan Doudera - 9,7 % hlasů

Třetím hráčem v našem semifinálovém výběru je zástupce úspěšné defenzivy Milan Doudera. Zkušený obránce byl nejvytíženějším hráčem týmu ve dvou ze čtyř utkání semifinále, ve třetím zápase se navíc do statistik zapsal i 3 asistencemi u důležitého obratu z 1:3 na 4:3. K tomu ještě  obránce s číslem 52 přidal 5 bloků v posledním zápase série.