Nejlepším hráčem 9. týdne TELH obránce David Musil

08.11.2021 · Redakce
Do listopadu vstoupili Oceláři prohrou 0:2 s Hradcem Králové, ve zbytku domácí série už ale bodovou ztrátu nepřipustili. V pátek svěřenci trenéra Václava Varadi vynulovali předposlední Kladno a v neděli si po boji podmanili druhé regionální derby. Nejlepším hráčem týdne pak byl zvolen obránce David Musil.

1. místo David Musil - 47 % hlasů

V zadních řadách Ocelářů je nepostradatelným článkem zejména kvůli výborné defenzivní činnosti. V nedělním derby ale ukázal, že se neztratí ani v útoku. Proti Vítkovicím si vytvořil několik výborných šancí, jednu z nich proměnil a zařídil důležité vyrovnání. Mimo to si David Musil v uplynulém týdnu připsal i dalších 8 bodů do Radegast indexu bojovníků za 2 hity a 6 bloků.

2. místo Jan Zahradníček - 28,8 % hlasů

Sezonu začal v dresu partnerského Frýdku-Místku, při marodce v týmu Ocelářů si ale svými výkony řekl o místo ve třetí obraně po boku Honzy Jaroměřského. A v neděli Honza Zahradníček názorně ukázal, že se před ním budou muset mít brankáři soupeřů pořádně na pozoru. V polovině derby se totiž dostal k ráně z vrcholku kruhu, kterou krotila až síť za zády vítkovického Stezky a tato dělovka nakonec zápas rozhodla.

3. místo Andrej Nestrašil - 24,2 % hlasů

Ve vítězných zápasech proti Kladnu a Vítkovicím měl prsty téměř ve všech gólech Ocelářů. V pátek Andrej Nestrašil přihrávkou na Martina Růžičku zařídil vítězný gól, proti regionálnímu rivalovi se pak podepsal pod obě trefy z holí třineckých beků. Po kapitánu Petru Vránovi byl v neděli i druhým nejlepším hráčem na buly. Proti vítkovickým útočníkům vyhrál 12 ze 17 vhazování a do statistik si zapsal 71% úspěšnost.

Dnes v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno