Nejlepším hráčem 21. týdne TELH útočník Petr Vrána

14.02.2022 · Redakce
Ve druhém únorovém týdnu se Ocelářům podařilo překonat hranici 100 bodů. A to i přesto, že v kádru chyběla řada zkušených hráčů. Z ledu Karlových Varů si třinecký tým dovezl bod za prohru v prodloužení, v pátek se střelecky neprosadil proti Hradci a v posledním utkání týdne urval výhru proti třetím Pardubicím.

1. místo Petr Vrána - 47,9 % hlasů

Třinecký kapitán byl hlavní hvězdou nedělního zápasu proti Pardubicím, ve kterém Oceláři získali cenné tři body. Petr Vrána se nejprve v osmnácté minutě postaral o gól z početní výhody, ve druhé třetině si pak připsal asistenci u premiérového extraligového gólu Zbořila.

2. místo Ondřej Kacetl - 38 % hlasů

Jednatřicetiletý brankář v týdnu odchytal dvě ze tří utkání. Proti Hradci inkasoval Ondřej Kacetl jediný gól a do statistik si připsal úspěšnost 95,65 %, k čemuž přidal také ocenění pro nejlepšího hráče zápasu. V neděli pak gólman s číslem 90 na zádech předvedl dalších 23 zákroků a výrazně přispěl k těsné výhře 3:2.

3. místo Martin Růžička - 14,1 % hlasů

Tříbodový týden prožil nový klubový rekordman. Jednu asistenci získal Martin Růžička na ledě Karlových Varů, další body pak vydoloval v zápase proti Pardubicím. Elitní střelec se nejprve podílel na trefě kapitána Vrány a v závěrečné třetině pak v početní výhodě sám rozhodl.