Na extraligu už za 110 korun!

05.10.2021 · Klub
Vítězství nad Berany ze Zlína bylo posledním domácím utkáním prvního bloku základní části. Oceláři se přitom mohli opřít o fanoušky, kteří si po divácky nezvyklém ročníku 2020/2021 znovu našli cestu do WERK ARENY. Vstupenky na dalších šest zápasů v domácí kulise už jsou k dispozici v online prodeji.

VSTUPENKY KE KOUPI ZDE

Potřeby a zájmy našich fanoušků jsou na prvním místě. Proto klub přistoupil k takzvanému variabilnímu ceníku vstupenek. V praxi to znamená, že jsou lístky na některé soupeře výrazně levnější než v minulosti. Na nejatraktivnější utkání základní části s ohledem na soupeře a čas úvodního vhazování pak stojí lístky o něco více.

Celkem existuje pět kategorií vstupenek dle výše zmíněných kritérií. Lístky na extraligová utkání lze pořídit už od 110 korun.

Sektor stání je zpět!

Nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR od 1. října 2021 umožňuje pořadatelům sportovních akcí obnovit sektor stání v plném rozsahu. Sektor G WERK ARENY tak znovu plnohodnotně patří domácímu kotli.

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE KE VSTUPNÉMU:

PRAVIDLA VSTUPU DO WERK ARENY:

Pořádání hromadných akcí nadále upravuje mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví. Mimo jiné určuje za jakých okolností smí být ve WERK ARENĚ naplněna maximální kapacita hlediště. Návštěvníci proto musí splňovat jednu z následujících podmínek:

Dvě hodiny před každým domácím zápasem se otevírají pokladny WERK ARENY. Ve stejnou dobu začíná také testování osob antigenním testem. Je určeno zejména pro ty, kteří kvůli kapacitě či nedostatku času nemohli absolvovat test ve specializovaném zdravotnickém zařízení. Test bude proveden zdarma v případě, že daný návštěvník dosud nevyčerpal možnost bezplatného testování dle platných podmínek Vlády ČR. Pro ostatní je cena komerčního testu 200 korun. Platit je možné pouze hotově. Arena se otevírá hodinu před úvodním buly.

Každý návštěvník je povinen na vyzvání předložit platný certifikát (v aplikaci Tečka či lékařské potvrzení s příslušným QR kódem).

Ve WERK ARENĚ platí povinnost nošení ochrany dýchacích cest.

PRODEJCEM VSTUPENEK JE SPOLEČNOST ENIGOO

SCHÉMA HLEDIŠTĚ WERK ARENY ZDE