Mladší dorost vybojoval v Havířově zlato

27.03.2017 · Martina Sikorová
Nový tým mladšího dorostu (hráči ročníků 2002, 2003 a mladší) se v neděli zúčastnil přípravného turnaje v nedalekém Havířově. Svěřenci trenéra Raszky v šesti zápasech vybojovali čtyři vítězství a se třinácti body obsadili první příčku.

Havířovského turnaje se kromě domácího týmu a Ocelářů zúčastnily také mladší dorostenci Poruby a Přerova. Hrací systém vypadal následovně. Zúčastněné týmy se utkaly formou každý s každým ve dvou dvacetipětiminutových zápasech, přičemž za vítězství získaly tři body a za remízu jeden. A jak vypadaly výsledky Třince?

HC AZ Havířov 2010 - HC Oceláři Třinec 0:2

Branky Třince: Alexandr Kašpárek, Otto Jurzyca

HC AZ Havířov 2010 - HC Oceláři Třinec 4:3

Branky Třince: Tomáš Raszka, Lukáš Králík, Štěpán Macháček