Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Miloš Roman: Jsme v přípravě, ale laciné góly dostávat nesmíme

16.08.2022 · Adam Sušovský
Třetí přípravný zápas, první prohra po základní hrací době. Oceláři ve WERK ARENĚ neproměnili řadu gólových šancí a podlehli Olomouci 3:4. Utkání hodnotil autor jedné z branek Miloš Roman, který se v přípravě prosadil podruhé za sebou a proti Olomouci dostal od trenérů důvěru v elitní formaci s Petrem Vránou a Martinem Růžičkou.

Jak bys zhodnotil zápas s Olomoucí? 

Odbojovaný zápas, jako všechny zápasy s nimi v minulé sezoně. Dneska rozhodl jediný gól, důraz, detaily. Jsme v přípravě, musíme si na to dát pozor, poučit se. Dostali jsme tři laciné góly, tohle se nesmí stávat. 

A taky jste si moc nepomohli v zakončení, ve druhé třetině se hrálo prakticky na jednu branku, ale góly dával soupeř...

V celé přípravě nám to tam zatím moc nepadá... Nicméně dnes jsme dali tři góly, to je celkem dost. Takové zápasy bychom, navíc doma, měli zvládat uhrát do vítězného konce. Ale když už se ptáš na naší koncovku, souhlasím, že je třeba přidat na důrazu před brankou, tlačit se do těch prostorů a jít si pro dorážky. Když přidáme, začne se to k nám odrážet. 

Jak se cítíš ty sám? Trefil ses v minulém zápase ve Frýdku, dnes také. A navíc tě trenéři zkoušejí v elitní formaci s Petrem Vránou a Martinem Růžičkou...

Vážím si téhle šance, kterou jsem dostal. Snažím se podat na ledě maximum, a jsem rád za góly. Osobně se na ledě cítím velmi dobře a doufám, že to bude pokračovat. 

Ve čtvrtek místo bruslí obujete kopačky a nastoupíte do přátelského zápasu proti fanklubu ve fotbale, jak se těšíš? 

Jo, těším se! Zapsal jsem se na stopera, uvidím, jak mi to půjde. Budu ho hrát s Hrehem, tak snad si nebezpečné útoky soupeře pohlídáme. Pro fanoušky je to výborná akce a věřím, že si to užijeme i my. Doufám, že bez zranění a že uděláme fanouškům hezký den a dobrou zábavu, poděkujeme jim za podporu.

×
Dnes v 13:00 | Dor.
HC Oceláři Třinec
HC Vítkovice Ridera