Milan Doudera: Věříme, že sérii ještě vrátíme do Zlína

10.03.2016 · Martin Stebel
Navzdory výrazné střelecké převaze se Ocelářům nepovedlo ve třetím utkání předkola zlínské hokejisty porazit, ti tak vedou v sérii 2:1. Čtvrteční souboj stručně zhodnotil MILAN DOUDERA, který jen velmi obtížně hledal vhodná slova, kterými by nešťastný duel okomentoval.

Milane, herní převaha Ocelářů byla zcela patrná, přesto mečbol je na straně Zlína...

Zápas jsme si prohráli sami. Vyrovnání Zlína přišlo v situaci, kterou jsme hrubě podcenili, Holík nám zbytečně ujel. Tohle byl asi klíčový okamžik, který nás stál zápas. Nevěšíme ale hlavy, předvedli jsme dobrý výkon, soupeře jsme přehrávali, v pátek si to musíme lépe pohlídat.

Kde se stala chyba u inkasované branky na 2:2?

Za inkasovaný gól mají většinou zodpovědnost všichni hráči, kteří jsou v konkrétní okamžik na ledě. Nechtěl bych to na někoho házet, byla to chyba celé naši čtyřky. To byla bohužel velká hrubka, to nás zřejmě stálo zápas.

Dnes znovu řádila první zlínská formace. Budete je příště jinak bránit?

Je pravda, že Holík s Bukartsem jsou velmi nebezpeční a dávají nám skoro všechny góly, ale speciálně se na tyhle dva nezaměříme, musíme koukat naprosto stejně na všechny protihráče a věřit, že je porazíme.

Z hlediště to vypadá, že fyzických sil máte víc než soupeř. Vnímáte to podobně?

S tím se dá souhlasit, občas jsem měl pocit, že jim docházejí síly. Bohužel ale umí vytěžit z minima maximum. Zítra jdeme znovu do boje, půjdeme do toho s čistou hlavou a věříme, že sérii ještě vrátíme do Zlína a tam vyhrajeme.

Dnes v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno