Mikuláš na ledě

07.12.2018 · Jakub Kotajny
Středeční odpoledne v mini WERK ARENĚ patřilo Mikulášovi a jeho partě. Na pomoc s dárečky mu přispěchali i hráči A – týmu, kteří odměnili mladé hokejisty.

Tradiční akce s názvem Mikuláš na ledě je již minulostí. Pojďme se poohlédnout za touto předvánoční událostí, která zanechala úsměv a radost na tváři nejednoho mladého Oceláře. Potvrzují to i slova obránce Martina Sikory. „Účastním se Mikuláše už poněkolikáté a je to fajn.“

Teprve čtyřletý David dodává, že se raduje z příchodu Mikuláše a jeho kamarádů. Jedna z maminek, která akci navštívila již potřetí, okomentovala akci slovy: „Kolektiv je super, syn se těší na každý trénink, dokonce více než na školu.“

Před příchodem očekávaného patrona tohoto svátku se malí Oceláři, za doprovodu vánoční hudby, proháněli po ledové ploše s balóny, puky, starší hokejisté si vyzkoušeli několik cvičení a společně si tak krátili čas před událostí, které se všichni bez výjimek nemohli dočkat. O akci si s námi popovídal i trenér Pavel Bochenek. „V podstatě jako každoročně pořádáme pro děti, které u nás začínají s hokejem, tuto akci. Letos dětí bylo podstatně méně, jelikož jsme se rozhodli, že se budou účastnit pouze ti, kteří se účastní tréninkového procesu a jejich sourozenci. I přesto se nám přihlásilo 65 dětí, kteří se společně s rodiči na akci těší. My, trenéři, pak už méně,“ dodal s úsměvem na tváři.

Tuto událost zhodnotil i útočník A-týmu Martin Adamský, který s Milanem Douderou a Michalem Kovařčíkem přišel podpořit malé Oceláře a předat jim dárečky. „Myslím si, že tyto akce, které se pořádají pro děti, jsou krásné, protože ze svátků, jako je právě Mikuláš nebo Vánoce, se děti radují a bylo i vidět, že mají radost z dárečků a čerta s Mikulášem. Když jsme se jich ptali, kdo byl hodný, tak téměř všichni a myslím si, že měli radost i z toho, že tam mohli vidět i nás z A-týmu.“

Na závěr se mohli všichni účastníci vyfotit s hráči A-týmu a mladí hokejisté se tak mohou pustit s vervou do další části sezóny.

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary