Mikuláš na ledě

06.12.2016 · Martina Sikorová
V pondělí večer si Mikuláš se svou družinou vybrali za cíl MINI WERK ARENU, kde nadělili sladké balíčky nejmenším Ocelářům. Přišli také hráči A - týmu, kteří Mikulášovi vypomohli s rozdělením nadílky.

Organizací tradiční mikulášské akce se letos ujala Eva Adamská. “Převzala jsem štafetu od holek, které už teď jsou ve třetí třídě. S pomocí vedení klubu jsme udělali plakáty, které jsme poté vyvěsili i s informací, do kdy má být částka za balíček uhrazena a přihlásilo se nám 91 dětí, přičemž jeden z balíčků byl bezlepkový,” prozradila organizátorka.

Celou akci v letošním ročníku podpořilo svou účastí i několik extraligových hokejistů. “Poprosila jsem kluky, aby děti z toho měly ještě větší zážitek. Hráči z Áčka nám dali i sponzorský dar a za něj jsme nakoupili adventní kalendáře pro děti,” řekla manželka jednoho z hokejistů.

Kromě hokejistů akci podpořila i rodina Barteczků a firma Spetra, která rozváží hokejisty po venkovních zápasech. “Poděkování patří i jim za sponzorský dar, který dali dětem do balíčků. Musím ocenit také holky, které nám s akcí pomáhaly. Nebylo to jednoduché, ale zvládli jsme to.”

Kromě Mikuláše a jeho týmu si pozornost získala i sedmička hráčů z A-mužstva. Martin Adamský vyvolával děti, Šimon Hrubec, Josef Hrabal, Jiří Polanský a Vladimír Roth předávali balíčky a pro balíček si přišel také Vladimír Dravecký se synem Vladimírem. Černá práce na ledě patřila Eriku Hrňovi.

Mikulášská fotogalerie ZDE

Dnes v 18:00 | Jun.