Mazanec: Těžký a nervózní zápas, ale takhle musíme hrát!

29.09.2022 · Adam Sušovský
Pochytal osmadvacet střel soupeře, nedosáhl jen na jednu.. A po zápase slavil! Brankář Marek Mazanec je rád, jakým způsobem si Oceláři na Kladně došli pro výhru 2:1, už druhou v řadě: "Odbojovali jsme to, zabetonovali, vyházeli, zblokovali střely. Takhle to musíme hrát!" řekl Mazenc po utkání s Rytíři.

Třinečtí Oceláři postupně házejí za hlavu nepovedený vstup do sezony, začali sbírat body, mají druhou výhru v řadě. Za vítězství 2:1 na Kladně byl hodně rád také gólman Marek Mazanec, který v brance dodával týmu potřebný klid a jistotu.

"Ale kluci mi taky pomohli, já většinu střel viděl, ty ostatní zblokovali a nebo si pohlídali dorážky. Předvedli jsme výborný týmový výkon," prohlásil mimo jiné Mazanec. A už se těší na neděli, až do Třince přijede remízový král současného ročníku nejvyšší české soutěže, Bílí Tygři Liberec.

"Musíme hrát jednoduše, zodpovědně, hodit puk k nim, tam je zmlátit, dát góla. Být trpěliví ve středním pásmu, dobře bránit. My to všechno víme, jen to potřebujeme dát na led v každém zápase. Jdeme dobrou cestou," řekl Mazanec.

Celý rozhovor s Markem Mazancem si pusťte v přiloženém videu.