Marcinko: Ukážeme si chyby a od těch se odpíchneme

19.03.2023 · Adam Sušovský
Jeho branka na 2:3 vykřesala pár minut před koncem naději, soupeře málem dostala do kolen: Sparta se o výsledek prvního čtvrtfinále bála, a to je pro Oceláře navzdory těsné prohře alespoň jedna dobrá zpráva do odvety. Souhlasí s tím i Tomáš Marcinko.

„Jsme zklamaní, že jsme první dvě třetiny odehráli tak, jak jsme je odehráli. Ve třetí třetině jsme hru zlepšili, ale takhle jsme měli hrát od začátku,“ prohlásil Tomáš Marcinko, autor druhé třinecké trefy.

Oceláři prohráli na úvod čtvrtfinále na Spartě 2:3, v sérii hrané na čtyři vítězné zápasy tak budou od začátku dotahovat. Rozhodně se ale mají od čeho odpíchnout, Spartě byli více než vyrovnaným soupeřem, složilo je neproměňování šancí a logicky taky špatný vstup do zápasu. Sparta rychle vedla 3:0, to se příště nesmí opakovat.

„V pondělí (náš přístup) zlepšíme a věřím, že nám to přinese ovoce,“ řekl Marcinko, centr první třinecké formace, který byl stejně jako v předchozích play off hodně cítit.

„Snížili jsme na 2:3, ale už to bylo pozdě. Utekly nám dvě třetiny a to se nesmí v play off hokeji stávat, rozhodují maličkosti a detaily,“ říká Marcinko. "Ukážeme si chyby na videu, od nich se odrazíme. Tak, abychom v pondělí hráli tak, jako v prvním zápase poslední třetinu."

Celý rozhovor s Tomášem Marcinkem si můžete pustit v přiloženém videu.

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary