Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Kundrátek: Jsme profesionálové, na Zlín budeme připraveni

14.01.2022 · Adam Sušovský
Třinečtí Oceláři po sedmidenní karanténě nastoupí do ostrého zápasu. Připraven naskočit bude v pátek v podvečer i obránce Tomáš Kundrátek, jehož jméno figuruje v nominaci české reprezentace na blížící se olympiádu v Pekingu.

Poslední týdny nebyly pro třinecký tým snadné. Virózu, která kosila mužstvo v období kolem Vánoc, v kabině Ocelářů vystřídala nákaza nemocí covid-19. Po sedmidenní nařízené karanténě tým zvládl jen pár tréninků, a přestože stále nejsou k dispozici všichni hráči, musí dnes v podvečer nastoupit také do zápasu se Zlínem. 

"Dali jsme si pár tréninků, asi nás zase doplní hráči z Frýdku-Místku, ale na zápas se Zlínem budeme připraveni," slibuje obránce Tomáš Kundrátek. "Ti kluci nám pomáhali už v minulých týdnech a odváděli skvělou práci," řekl klíčový bek Ocelářů. 

"Návrat do tréninkového režimu z karantény tak těžký nebyl. Všichni jsme profesionálové a připravovali jsme se zodpovědně i v domácí karanténě. Těžkých bylo možná deset minut, jinak jsme to myslím zvládli skvěle," řekl Kundrátek o návratu na led. 

Třinecký obránce se zároveň ve čtvrtek dočkal té nejcennější odměny za své letošní výkony. Jeho jméno figuruje v nominaci české reprezentace. Pokud se nic zásadního nezmění, nastoupí Tomáš Kundrátek v dresu národního týmu už na své druhé olympiádě v kariéře. 

"Mám z toho velkou radost a hrozně se těším," řekl naprosto upřímně a jasně. Netřeba nic dodávat. "Zároveň ale budu i na olympiádě sledovat kluky v Třinci, budu jim držet palce a fandit jim, ať v extraligových zápasech dál podávají co nejlepší výkony. A hlavně, abychom byli už všichni zdraví," dodal Kundrátek.

Třinečtí Oceláři dnes sehrají utkání se Zlínem, který klubu nevyšel vstříc s přeložením utkání na jiný termín. Odložen je z důvodu rozsáhlé marodky týmu naopak nedělní zápas v Olomouci. Další utkání je tak na programu až příští čtvrtek, kdy Třinec ve WERK ARENĚ hostí v televizním duelu Pardubice.