Hokejka TV pro permanentkáře Ocelářů zdarma i v lednu

04.01.2021 · Klub
Vládní opatření se nyní nacházejí v nejpřísnějším stupni 5. To sice povoluje pokračování profesionálních soutěží, ale stále bez účasti diváků. Pro permanentkáře tak nadále i v měsíci lednu pokračuje možnost sledovat zápasy třineckých Ocelářů na HokejkaTV.cz

Původně byl přístup zdarma pro permanentkáře na HokejkaTV.cz avizován do konce roku 2020, vzhledem k aktuálním opatřením a nemožnosti vstupu fanoušků do hlediště je i nadále platný. Díky online vysílání tak můžete být s Oceláři i v době, kdy nebude přístup diváků do hlediště povolen. Tento benefit jsme připravili pro všechny permanentkáře a partnery klubu.

Pokud jste již od září využili svůj kód pro sledování streamů na HokejkaTV.cz zdarma, pak nemusíte činit žádné kroky. Platnost již uplatněného členství bude automaticky prodloužena o další měsíc, a takto až do chvíle, než bude umožněno fanouškům vrátit se alespoň v omezené míře do ochozů.

Jak si fanoušci streamy aktivují?

1. Přihlásíte se na www.hokejkatv.cz do svého účtu. Pokud jej nemáte, musíte se nejprve registrovat a registraci potvrdit.
2. V MENU na levé straně jděte do sekce „Placený obsah“.
3. Vyberte si členství s názvem „KLUB TELH“ a klikněte na „Objednat“.
4. Do pole „Zadej slevový kód“ zadejte Váš unikátní kód.
5. Kód potvrďte kliknutím na „Použít kód“.
6. Dokončete proces kliknutím na „Objednat předplatné“.
7. Nyní už můžete sledovat streamy z TELH na HokejkaTV – najdete je v MENU v sekci Tipsport extraliga / TELH živě
8. Vlevo v menu si zvolíte „TELH živě“
9. Vyberete si zápas, který chce sledovat.

V případě problémů s registrací můžete kontaktovat podporu HokejkaTV.cz na mailu podpora@hokejka.cz.

Může se předávat slevový kód dál?

Důrazně doporučujeme nepředávat. Každý slevový kód lze použít jen jednou. Pokud ho tedy někdo zadá před vámi, už nepůjde uplatnit. Co se týče přihlášení a sledování přenosů, můžete se přihlásit a sledovat přenosy v jeden čas pouze na jednom zařízení. V případě, že máte v rodině permanentních vstupenek více např. 3, můžete se na tento počet přihlásit z více zařízení, tzn. že jedna pernamentka je na jedno přihlášení, např. otec, druhá na manželku, třetí na syna. A každý může být přihlášen na jiném zařízení a sledovat souběžně tři různé zápasy.

Uvidíte na HokejkaTV.cz všechna utkání Tipsport extraligy?

Na HokejkaTV.cz se vysílají všechna utkání TELH kromě exkluzivně vybraných přenosů O2 TV Sport. Na jejich vysílání nemá HokejkaTV.cz práva.

Co když nemáte permanentní vstupenku?

Stále můžete na HokejkaTV.cz sledovat streamy vašeho klubu, navíc jej tím i podpořit. K dispozici jsou k dispozici již tři druhy předplatného: denní za 49 Kč, týdenní za 99 Kč a nově i měsíční za 249 Kč. Po uhrazení této částky jdou všechny peníze po odečtení DPH a povinných bankovních poplatků přímo klubům.

Sledování HokejkaTV.cz v zahraničí

Přenosy z Tipsport extraligy ledního hokeje lze na HokejkaTV.cz sledovat jen v České republice a na Slovensku. V ostatních zemích (kromě USA a Kanady) můžete zápasy sledovat výhradně na platformě www.fanseat.com. V USA a Kanadě můžete využít platformu www.hockeytv.com.

Odehrané v 17:00 | Muži
HC Motor České Budějovice