Generali Česká Cup: vstupenky na derby s Vítkovicemi

17.08.2020 · Klub
Dramatičtější závěr pro skupinu D šlo sotva vymyslet. HC Oceláři Třinec se ve čtvrtek 20. srpna utkají na domácím ledě s HC Vítkovice RIDERA. Díky uvolnění opatření v Moravskoslezském kraji se utkání zvýší kapacita hlediště. V platnosti nadále zůstává povinnost nosit roušku či jinou ochranu dýchacích cest. Derby s HC Vítkovice RIDERA bude živě přenášet ČT Sport.

Ačkoli KHS Moravskoslezského kraje pátkem 14. srpna uvolnila opatření až na 500 lidí na sektor, stávající preventivní opatření upravují hlediště na sezení ob řadu a ob místo. Na zápas s HC Vítkovice RIDERA tak bude kapacita hlediště bezmála 1000 diváků.

I nadále platí praxe z předchozích kol Generali Česká Cup, kdy přednostní právo na zisk vstupenky mají držitelé permanentek. V pondělní vlně klub osloví zhruba tisícovku permanentkářů emailem, kde najdou odkaz na vstupenku. Ve středu pak dostanou možnost získat vstupenku ostatní držitelé permanentních vstupenek.

• 1. vlna: pondělí 17. 8. 2020 od 17:00 s platností odkazu do středy 12:00
  • středa 19. 8. 2020 16:00 až čtvrtek 12:00 lístky k dispozici zbytku permanentkářů
  • čtvrtek 20. 8. 2020 od 12:00 souběžná nabídka pro permanentkáře a volný prodej lístků

Jak postupovat

Email obsahuje veškeré důležité informace týkající se vstupu do WERK ARENY včetně odkazu na vygenerovaní vstupenky na utkání. V případě, že oslovený permanentkář jich má v držení více, lze postup s generováním vstupenky opakovat podle počtu permanentek.

Bezpečnostní opatření

Do haly jsou návštěvníci vpuštěni pouze s ochranou dýchacích cest. WERK ARENA bude rozdělena na několik samostatných bloků se dvěma samostatnými vstupy. Mezi oddělenými sektory nebude možné přecházet! Na různých místech včetně oddělených toalet jsou rozmístěny dezinfekční prostředky. V průběhu utkání budou otevřeny bufety, přičemž klub důrazně doporučuje využívat platbu kartou. Hodinu před začátkem utkání bude zvenčí areny otevřen FANSHOP. V průběhu utkání bude přístupný pouze pro půlku hlediště. Pouze před utkáním je volně přístupný všem návštěvníkům (venkovní vchod.

Jak se dostat do haly

• Sektor 1 - VSTUP PARKOVIŠTĚ pro sektory B, C, D, E