GČC finále: informace ke vstupenkám

04.09.2020 · Klub
Bez semifinále rovnýma nohama do finálové série s HC Dynamo Pardubice. Už ve středu 9. září se v netradiční čas (18:20) odehraje první dějství finále Generali Česká Cup. Aktuálně platná nařízení zvýšila oproti čtvrtfinále s Hradcem Králové či základní skupině kapacitu hlediště WERK ARENY. Do ochozů se tak dostanou všichni držitelé permanentních vstupenek. Zároveň se dostane i na volný prodej lístků.

Všichni držitelé permanentek na sezonu 2020/2021 mají možnost fandit přímo v hledišti. Pro většinu z nich platí místo, které mají uvedeno na permanentce. Pokud se místo změnilo, budou daní držitelé permanentek kontaktováni. Sektor stání je zrušen a nahrazen sedačkami, v sektoru G1 si dotčení permamentkáři po příchodu do haly vyberou volné místo k sezení (sedadla 4-26). Z důvodu platných omezeních rozdělující jednotlivé sektory jsou toalety smíšené.

VSTUPY DO WERK ARENY:

Doporučujeme návštěvníkům, aby se orientovali podle navigace na vchodech WERK ARENY.

Klub také uvolňuje lístky do volného prodeje. Zakoupit je lze na webu. V případě, že budou lístky v den utkání ještě k dispozici, zakoupit je bude možné hodinu před úvodním buly na pokladně WERK ARENY.

I nadále platí povinnost ve vnitřních prostorách WERK ARENY nosit ochranu dýchacích cest. Žádáme návštěvníky, aby se řídili pokyny pořadatelské služby a daná nařízení respektovali.

Fanshop:

Bude otevřený po celou dobu utkání, přístupný bude ale jen z venkovní strany.