Fórum kabina: Český hokej znovu připravuje diskuzi, ptát se můžete i vy

03.06.2022 · Klub
Ve čtvrtek 9. června budete moct sledovat on-line diskuzní hokejové fórum Kabina, které již podruhé připravuje vedení Českého hokeje pro kluby věnující se mládežnickému hokeji. Celodenní akce zmapuje všechna témata hokejové mládeže od žáků až po reprezentaci.

Vedení Českého hokeje naváže na úspěšný loňský ročník a i letos zorganizuje online fórum Kabina k tématům mládežnického hokeje. Celodenní akce 9. června 2022 zmapuje všechna témata hokejové mládeže od žáků až po reprezentaci.

Program fóra bude rozdělen ve dvou blocích, jejichž dopolední část bude věnována žákovským kategoriím, Akademiím Českého hokeje a Sportovním centrům mládeže, zatímco odpolední část se zaměří na přestupní řády, trénink dovedností, projekt VTM a mládežnické reprezentace.

K jednotlivým oblastem, uvedeným krátkou prezentací, proběhne v Síni slávy českého hokeje hodinová moderovaná diskuze za účasti pozvaných hostů z řad klubů a dalších zástupců hokejového hnutí. Manažeři a trenéři dalších klubů, které se výchově mládeže věnují, budou moci názory a dotazy zasílat před zahájením diskuze a v jejím průběhu prostřednictvím vzdáleného přístupu. Průběh diskusního fóra bude prostřednictvím livestreamu přístupný všem klubům v České republice.

Dotazy k jednotlivým tématům můžete zasílat účastníkům fóra již od dnešního dne prostřednictvím tohoto elektronického formuláře.

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary