Fotbalový duel Ocelářů ve Vojkovicích bavil

13.06.2018 · Martin Stebel
V rámci přípravného kondičního cyklu si třinečtí hokejisté vyzkoušeli fotbalové utkání. To se ve středu konalo na zeleném pažitu ve Vojkovicích. Účastník přeboru frýdecko-místeckého okresu dokázal hokejové vicemistry překvapit aktivní ofenzivní hrou a nadšeně hrající domácí výběr nakonec zvítězil poměrem 5:3. Dvě branky Ocelářů zaznamenal Aron Chmielewski, jednou se trefil David Cienciala.

Ideální fotbalová aura, mírně pod mrakem a lehký větřík - to byly atmosferické kulisy příjemného odpoledne ve sportovním areálu ve Vojkovicích, kde dorazil velmi solidní počet diváků. Krom fotbalového měření sil se fanoušci dočkali i tomboly a vždy oblíbené autogramiády třineckých hokejistů.

Sestava Ocelářů: Martin Adamský, Michal Kovařčík, Jakub Matyáš, Lukáš Kovář, David Cienciala, Ondřej Kovařčík, Adam Raška, Jan Bartko, Marian Adámek, Aron Chmielewski, Erik Hrňa, Dalibor Pail (videokouč).

"Abych se přiznal, trochu mě bolely nohy a nebylo to ideální. Máme za sebou první tři dny ostrého tréninku a myslím si, že všichni to v nohách pořádně cítíme, protože zahajovací týden je opravdu fyzicky náročný. Vyšlo nám ideální počasí, nebylo teplo, dobře se dýchalo. Chtěli jsme vyhrát, ale domácí byli lepší, bylo vidět, že fotbal umí hrát, nám se pořádně nedařilo zkoordinovat běh s vedením míče. V dětství jsem fotbal hrál za Oldřichovice, ale pak dostal přednost hokej. Začíná fotbalové mistrovství světa, které budu sledovat, ale abych řekl pravdu, nemám favorita ani tým, kterému bych speciálně přál. Budu fandit hlavně dobrému fotbalu," usmál se David Cienciala, kterého po utkání dlouho nechtěli do kabiny pustit diváci, kteří mocně toužili po společné fotce s nejlepším hráčem loňského play-off.

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary