Partnerský klub Nadační fond President Cup
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Erik Hrňa: Museli jsme dřít do posledních chvil

03.02.2019 · Martin Stebel
Na tomto světě existuje málo jistot, na které je skutečné spolehnutí. Mezi velmi pravděpodobné události, které je možno dopředu predikovat, lze zařadit úspěšné vystoupení Ocelářů proti Karlovým Varům. Třinečtí hokejisté dokázali tým z malebné lázeňské destinace přetlačit už podeváté v řadě! Desátým gólem sezony k triumfu v závěru střetnutí přispěl ERIK HRŇA.

Cenné tři body z Karlových Varů, ale rozhodně to nebyla procházka růžovým sadem...

Vary byly nebezpečné z protiútoků, povedlo se nám je ale ubránit, to bylo klíčové. Začátek nám sice vyšel, měli jsme šance, ale potom si domácí vytvořili tři nebo čtyři přečíslení. Tyhle šance jsme nějak zachytili, ale tradičně můžeme děkovat Šimonovi. Zápas se nám povedlo zlomit až dvěma slepenými góly.

Závěr zápasu mohl být dramatický, klid na hokejky přinesla až třetí trefa...

Domácí nás v poslední třetině přehrávali, měli dostatek možností zápas vyrovnat. Nad vodou nás znovu držel Šimon, trochu pohody nám přinesla opravdu až třetí branka. Měl jsem to snadnější, gólman tu situaci asi trochu podcenil. Oddechli jsme si, potom už bylo po zápase.

Střel na branku máte dost, ale produktivita není v těchto dnech a týdnech optimální, že?

Souhlasím. Směrem dopředu to v našem podání stále není vůbec dobré. Dáváme málo branek, tady nás určitě tlačí bota. Dnes to bylo krásně vidět, mohli jsme skórovat vícekrát, závěr nemusel být tak napínavý a nervózní. Museli jsme dřít do posledních chvil.

Proti Energii tradičně umíte zahrát. Kde ty osobně vidíš důvod?

To bych taky rád věděl. Žádný speciální recept asi neexistuje, jednoduše chceme vyhrát každý zápas. Nemyslím si, že proti Karlovým Varům hrajeme nějak zásadně jinak. Je to spíš dílo náhody, že zrovna proti tomuto soupeři se nám tolik daří a pravidelně bodujeme.