Elitní turnaj mládeže President Cup je zpět!

19.07.2018 · Klub
Čtvrtý ročník mezinárodního mládežnického turnaje President Cup klepe na dveře. Přijďte letos podpořit dorostence Ocelářů v bojích o titul ve dnech 6. - 8. srpna! Vítězný pohár prozatím vždy putoval do Ruska. Turnaj finanční částkou ve výši 150 000 Kč podpořil Moravskoslezský kraj (ubytování účastnických družstev, pronájem ledových ploch.)

President Cup v letošním roce navštíví čtyři zahraniční a čtyři české týmy. Do Třince opět dorazí obhájce titulu CSKA Moskva a nově se na turnaji představí elitní slovenský tým HK Dukla Trenčín.

Diváci se mohou těšit na venkovní občerstvení s posezením a hudbou. Novinkou turnaje je také facebooková stránka President Cup HC Oceláři Třinec, která bude sloužit jako hlavní komunikační kanál a bude obsahovat:

• nejnovější aktualizace turnaje,
  • denní rozpis zápasů,
  • tabulky,
  • fotogalerii,
  • odkazy ke streamování
  • a dokonce se připravuje i její dvojjazyčné provedení.

Sdílejte a likujte stránku ZDE!

Nicméně nesmíme zapomenout, že na WERK ARENĚ a mini WERK ARENĚ se můžeme především těšit na elitní hokej a zajímavou podívanou v podání mnohých národních reprezentantů a budoucích hvězd světového hokeje.

Co od turnaje očekává sportovní manažer Jozef Daňo? “Naše mužstvo trénovalo přes rok velmi tvrdě a věřím, že se dobrá práce projeví. Budu rád, když se posuneme výš a uhrajeme ještě lepší výsledky než v předchozích letech.”

Bude CSKA Moskva letos opět největším favoritem turnaje? “Jako každý rok Rusové přijedou s nabitým kádrem, který sestavují z 500-ti hráčů,” podotýká Jozef Daňo.

Půjdou Oceláři do zápasů s jinou taktikou nebo se budou držet stejného systému jako minulý rok? “Každý trenér se řídí určitým stylem hokeje a jelikož se letos poprvé postaví na domácí střídačku René Mucha, tak můžeme čekat od kluků jinou strategii než v předchozích letech,” uzavírá sportovní manažer mládeže.

Děkujeme Moravskoslezskému kraji za poskytnutí dotace v celkové výši 150.000 Kč.

Tato částka pomohla pokrýt náklady spojené s ubytováním účastnických družstev turnaje a pronájmem ledových ploch.

HC Motor České Budějovice