Dresy týmů pro LOUČENÍ HVĚZD jsou v prodeji, nákupem podpoříte Nadační fond OCELÁŘI

31.10.2022 · Klub
Červená a bílá, kombinace starého loga klubu s tím novým. Tohle jsou dresy, ve kterých v polovině listopadu nastoupí na led ke svému poslednímu zápasu loučící se hvězdy Jiří Polanský, Martin Adamský, Lukáš Krajíček a Peter Hamerlík. Koupit si je nyní můžete i vy, výtěžek z jejich prodeje fanshop HC Oceláři Třinec věnuje Nadačnímu fondu OCELÁŘI.

Už v polovině listopadu sehrají ve WERK ARENĚ svůj poslední zápas někdejší hvězdy Ocelářů Jiří Polanský, Martin Adamský, Lukáš Krajíček i Peter Hamerlík. Do exhibičního duelu nastoupí jejich týmy ve speciální edici dresů, které jsou nyní v prodeji také ve fanshopu HC Oceláři Třinec.

Design dresů kombinuje prvky starého i nového loga klubu tak, aby věrně zachytil úspěšné éry, kdy všichni čtyři bývalí vynikající hokejisté a reprezentanti za Oceláře váleli. Koupit si tyto dresy můžete už nyní i vy, výtěžek z jejich prodeje Fanshop HC Oceláři Třinec věnuje Nadačnímu fondu OCELÁŘI.

NADAČNÍ FOND OCELÁŘI svými prostředky strategicky pomáhá v rozvoji třineckého mládežnického hokeje a aktivně podporuje charitativní projekty v regionu.

Dresy k exhibičnímu zápasu najdete ZDE.

Dnes v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno