Dračí síla v praxi? Ano, funguje to. Děkujeme!

26.03.2018 · Klub
"Diváci byli našim šestým hráčem na ledě." Ano, někomu to může znít jako pouhá otřepaná fráze či zdvořilostní klišé. V rozhodující fázi sezony s názvem play off, kdy v třaskavých bitvách rozhodují sebemenší detaily, ovšem tahle věta rozhodně nemá prázdný obsah, ale nese v sobě hluboký punc opravdovosti. Ve čtvrtfinálovém měření sil Ocelářů a Pardubic toto úsloví platilo stoprocentně!

Příznivci našeho týmu dokázali vytvořit nezapomenutelnou kulisu a burácející ochozy byly ve WERK ARENĚ skutečně pomyslným jazýčkem na miskách vah. "Diváci nás hnali, opravdu nám pomohli, byli fantastičtí," děkoval hrdina nedělního souboje číslo sedm David Cienciala.

"Atmosféra byla skvělá, užili jsme si to! Strašně moc se mi líbilo, že ji naši fanoušci s každým gólem stupňovali víc a víc až do obrovských obrátek. Za stavu 5:0 jsem se trochu bál, abychom to nepodcenili, ale to se nestalo. Těším se na semifinále i na jeho kulisu," říká Šimon Hrubec.

Nezbývá než věřit, že i v rámci urputných semifinálových bitev bude u každého hráče a jednotlivce v publiku platit ústřední motto letošního play off: "Máme sílu dračí!"

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary