Dračí podcast: Oskar Haas o tom, proč je Ocelářská cesta nej

23.03.2023 · Adam Sušovský
Nálady se mění ze dne na den, v tom je play off tak krásné! Po euforické výhře v Praze tentokrát Oceláři odcházeli z ledu poraženi, po porážce 2:4 musejí dotahovat také v sérii: V souboji se Spartou to ale není žádná ostuda, v pátek je další den a vy si čekání na dost možná klíčový zápas série můžete zpestřit novým dílem Dračího podcastu, tentokrát s Oskarem Haasem.

Pokora, odhodlanost, píle... To jsou aspekty Ocelářské cesty, nejen v mládeži. Potřeba budou také ve čtvrtfinálové sérii, která se po třech zápasech zase překlopila na stranu Sparty: Oceláři doma na nejlepší tým letošního kalendářního roku nestačili, prohráli těsně 2:4. Jak se ale shodli Adam s Hankou, není to žádná ostuda.

A v pátek je další den.

Čtvrtý zápas série, kterému bude přihlížet už nyní vyprodaná WERK ARENA, začíná až v 19:00. A čekání na něj vám zpestří třeba nový díl Dračího podcastu. Vracíme se v něm krátce k nepovedenému čtvtečnímu večeru, ale zároveń dáváme prostor také naši budoucnosti. Hostem byl tentokrát Oskar Haas, lídr partnerského týmu ve Frýdku-Místku, objev letošní sezony Chance ligy.

A nyní také opora třineckých juniorů.

Podcast je již nyní dostupný na všech oblíbených platformách.

HC Oceláři Třinec · Dračí podcast, 20. díl