Dračí podcast: Cesta mezi nejlepší!

29.03.2023 · Adam Sušovský
Oceláři, neprobouzíte se ze snu. Tohle je realita! Třinec skolil v šesti zápasech Spartu, je v semifinále Tipsport extraligy a znovu se bude rvát o medaile. Je tady i další díl Dračího podcastu, jeho hlavním hostem je Michal Ramik, dočkáte se ale také exkluzivních rozhovorů s trenérem Zdeňkem Motákem a střelcem nejkrásnějšího gólu play off Liborem Hudáčkem. A teď hurá na Pardubice!

Štěstí a náhoda? Ty přece série na čtyři vítězné zápasy nevyhrávají!

Oceláři prošli do semifinále, na úvod si smlsli na Spartě a teď je čeká další - očima expertů a novinářů - extraligový favorit.

Nový díl Dračího podcastu vyzdvihuje třinecký výkon ve čtvrtfinále, vzdává také hold soupeři za nejtěžší čtvrtfinále, které Oceláři v posledních letech odehráli. A kromě rekapitulace celé série si v něm můžete poslouchnout také exkluzivni rozhovory s Liborem Hudáčkem a hlavním trenérem Zdeňkem Motákem.

Tím hlavním hostem je ale Michal Ramik, talentovaný útočník v půli Ocelářské cesty. Hráč partnerského Frýdku-Místku, ale toho času také třinecké juniorky: Ta nejlepší pozvánka na zápasy mládeže, protože i v té letos Třinec patří k absolutní špičce. Oceláři totiž nejsou jen extraligoví chlapi, ale také mládež. A junioři i dorost už v semifinále nejvyšších českých soutěží jsou, hráči devátých tříd o něj bojují!

Nový, postupový díl Dračího podcastu si můžete pustit zde, je ale dostupný také na všech oblíbených podcastových platformách.

HC Oceláři Třinec · Dračí podcast, 22. díl