Dorostenec Holinka: V klubu jsem spokojený

18.11.2021 · Šárka Kolková, foto: Ronald Hansel
Třetím nejproduktivnějším hráčem dorostu je aktuálně útočník Miroslav Holinka, jedna z předsezonních posil Ocelářů.

Za sebou máte velkou porci zápasů a už vás čekají jen poslední čtyři duely základní části. Jak se zpětně ohlížíš za posledními zápasy?

Poslední utkání se nám nepodařilo. Utekla nám první třetina, poté už se nám ve zbytku zápasu nedařilo. Nedá se s tím nic udělat.

Řešili jste už v kabině blížící se nadstavbu soutěže?

Samozřejmě, že jsme se o tom bavili, ale pořad nás čekají čtyři zápasy v základní části, které chceme vyhrát.

Osobně se ti letos daří a jsi třetím nejproduktivnějším hráčem týmu. Cítíš se v dobré kondici?

Cítím se dobře. Daří se mi díky zbytku týmu.

Svým výkonem sis řekl také o nominaci na skills kemp v Novém Jičíně. Jaká jsou tvá očekávání?

Na kemp v Novém Jičíně se hodně těším. Na takové akci jsem ještě nebyl. Doufám, že se mi bude dařit a něco se i přiučím.

V uplynulé sezóně jsi byl ještě hráčem přerovských Zubrů. Jak probíhal tvůj přestup pod Javorový?

Končilo mi hostování v Přerově a přemýšlel jsem, co bude dál. Naštěstí se ozval pan Janků a nabídl mi, jestli to nechci zkusit v Třinci. Po seznámení s klubem, zázemím a možností školy jsem se rozhodl pro přestup z Kroměříže do Třince.

V třinecké organizaci působíš už několik měsíců, jak jsi zatím spokojený?

V klubu jsem spokojen a doufám, že v dobrých výkonech budeme i nadále pokračovat v play-off.

Co tě baví kromě hokeje?

Ve volném čase si zahraji s rodiči nebo s kamarády tenis, basket, pingpong nebo také jezdím na kole.

Ve čtvrtek nastoupíte právě proti tvým bývalým spoluhráčům z Přerova. V minulém utkání ses u nich prosadil dvakrát. Jak se ti proti nim hraje?

Proti mým bývalým spoluhráčům se mi hraje dobře. Věřím, že navážeme na výkon z minulého utkání s Přerovem.

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary