Dorostenci v derby ztratili dvougólový náskok a opět padli

06.01.2019 · Martina Sikorová
Druhé regionální měření sil ve dvou dnech se pro Oceláře vyvíjelo zpočátku velmi dobře. Svěřenci trenéra Muchy po trefách Jakuba Hykla a Dawida Wawrzkiewicze drželi dvougólové vedení, Ostravané ale třemi góly otočili zápas na svou stranu a hráči s dráčkem na prsou se museli smířit pouze s bodem, který jim v nadstavbovém prodloužení vystřelil Servác Petrovský.
B10, neděle 6.1.2019
3:2
Ostravar aréna
Třetiny: 0:1, 1:1, 2:0 - N 0:1  Branky a nahrávky: 30. Petr (Machů), 46. Kotásek (Machů), 50. Kotásek (Brada, Krejsa) – 15. Hykl (Chovaniak, Ramik), 24. Wawrzkiewicz (Kriščák, Procházka), 64. Petrovský. Rozhodčí: Kašík - Skokánek, Zedník. Vyloučení: 5:8. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 140. Střely na branku: 45:26. Průběh utkání: 0:2, 3:2.
Münch – Bystroň, Cubo, Machů, Kosina, Puchala, Veřmířovský – Kotásek, Krejsa, Petr, Rajčan, Brada, Schauer, Macho, Melovský, Juříček
Klimek – Cienciala, Mošnička, Chovaniak, Buják, Kyselý, Hrůzek – Šutý, Raszka, Przybyla, Šotkovský, Petrovský, Wawrzkiewicz, Kriščák, Tomiczek, Ramik, Procházka, Hykl