Dorostenci nezvládli prodloužení, proti Zlínu berou bod

03.02.2022 · Redakce
Po úterním zápase na ledě Zlína nastoupili mladí Oceláři proti Beranům znovu. Tentokrát ale na domácím ledě. Díky dvěma gólům Matěje Kubiesy sice mladí Oceláři vstupovali do závěrečné třetiny s jednogólovým náskokem, nakonec se ale museli smířit pouze s bodem za prohru 3:4 po prodloužení.
B13, čtvrtek 3.2.2022
3:4p
Třetiny: 2:2, 1:0, 0:1 - 0:1  Branky a nahrávky: 5. Lipka (Barna), 19. Kubiesa (Gerych), 21. Kubiesa (Solowski, Sikora) – 10. L. Heš (Pilát), 16. Kaláč (Babulík), 56. Holba (Kaláč), 62. Hamrla (L. Heš). Rozhodčí: Pavel - Návrat, Veselý. Vyloučení: 7:5. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 76. Střely na branku: 26:42. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:4.
Milota (Michalík) – Dravecký, Solowski, Buják, Ćmiel, Martiňák, Holub – Sajdok, Gerych, Švančara, Barna, Kubiesa, Rybnikár, Pohludka, Sikora, Cedzo, Lipka, Urbánek
Kowalczyk – Kotala, Hamrla, Mikel, Kopřiva, Špaňhel, Šišák – Hampl, Holba, L. Heš, Pilát, Marek, Pešák, Babulík, Kaláč, J. Heš, Klimek