Domácí odveta: Oceláři touží srovnat stav série

23.03.2023 · Redakce
Hodně rychle musejí Oceláři zapomenout na nepovedený čtvrteční večer, je tady další den a další čtvrtfinálový zápas, navíc nesmírně důležitý. Třinec touží srovnat stav série a nepustit Spartu k mečbolům, čtvrté utkání za stavu 1:2 se hraje ve WERK ARENĚ v pátek od 19:00. Přímý přenos vysílá stanice O2 TV Sport.

Do poslední chvíle dramatické utkání, ve kterém táhla za delší konec Sparta.

Tahle série může být ještě pořádně zamotaná.

Oceláři po přesunu čtvrtfinále do WERK ARENY ve čtvrtek nezvládli první zápas, v sérii prohrávají 1:2 na zápasy a už dnes budou muset hodit poslední neúspěch promtpně za hlavu. Je tady další den, další zápas a tentokrát i nutnost zvítězit.

O nic jiného dnes nepůjde, Oceláři potřebují a chtějí srovnat stav série a vyrazit v neděli do Prahy za stavu 2:2 na zápasy.

Sponzorem pátečního utkání 4. čtvrtfinále Generali Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy mezi Oceláři a Spartou je Eni Austria GmbH, odštěpný závod Praha.

"Musíme dát do zápasu více energie, hned od začátku. Musíme proměňovat šance a víc si věřit na puku, to nám taky chybělo v útočném pásmu," řekl po čtvrteční prohře obránce Marián Adámek. Na jeho slova navázal také útočník Marko Daňo: "Je potřeba se z toho oklepat. V pátek nás čeká další zápas. Není čas smutnit, máme novou příležitost sérii srovnat a jet do Prahy za vyrovnaného stavu."

Je jasné, co je potřeba zlepšit: Oceláři v sérii ještě ani vteřinu nebyli ve vedení, ve čtvrtek navíc nenaložili dobře s dlouhou přesilovou hrou, ve které sami po chybě inkasovali. Tohle už se příště proti takhle silnému soupeři nesmí opakovat.

Čtvrté utkání série začíná ve WERK ARENĚ tentokrát v netradiční čas, až v 19:00. Utkání vysílá v přímém přenosu stanice O2 TV Sport, co je ale nejdůležitější: Domácí tým bude mít za svými zady maximální podporu, utkání je s velkým předstihem beznadějně vyprodáno!