Daňo, Roman, Hrehorčák a Adámek prodloužili smlouvu s Oceláři

09.05.2022 · Tisková zpráva
Slovenské trio Marko Daňo, Miloš Roman a Patrik Hrehorčák bude i v příští sezoně oblékat dres Ocelářů, smlouvu s extraligovými šampiony prodloužil také třineckých odchovanec Marian Adámek.

Klub HC Oceláři Třinec na dnešním tiskovém setkání oznámil jména nových trenérů i posil a zároveň potvrdil pokračování čtyř hráčů, kteří s klubem prodloužili své smlouvy.

V Třinci tak bude i nadále působit útočník Marko Daňo. Slovenský reprezentant se k týmu připojil loni v září jako last minute posila před mistrovskou sezonou. V ní zasáhl do celkem 46 zápasů v základní části a play off, konto soupěřů zatížil 15 brankami a 6 asistencemi. Kromě mistrovského titulu oslavil v únoru také bronzovou medaili z olympijských her v Pekingu.

Slovenskou enklávu v mistrovském týmu bude spolu s ním i nadále tvořit Patrik Hrehorčák, který se těší na svou již sedmou sezonu v třinecké organizaci. S Oceláři navíc prodloužil smlouvu také i další slovenský reprezentant Miloš Roman, který se nyní připravuje na mistrovství světa ve finském Tampere a Helsinkách.

Na dalším působení se s Oceláři dohodl také odchovanec klubu Marian Adámek.

Aktuální kádr HC Oceláři Třinec pro sezonu 2022/23:

Brankáři: Marek Mazanec, Ondřej Kacetl, Lukáš Daneček.

Obránci: Milan Doudera, Martin Martinčin, Jan Jaroměřský, Marian Adámek, Jan Zahradníček, Marek Ročák, Kārlis Čukste.

Útočníci: Petr Vrána, Marko Daňo, Martin Růžička, Andrej Nestrašil, Tomáš Marcinko, Martin Bakoš, Erik Hrňa, Daniel Kurovský, Aron Chmielewski, Patrik Hrehorčák, Miloš Roman, Vladimír Svačina, Alan Lyszczarczyk, Vladimír Dravecký, Daniel Voženílek.

HC Motor České Budějovice