Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Chybělo nám štěstí, smutnil Josef Hrabal

07.10.2012 · Daniel Ježek
Není každý den posvícení. Oceláři dnes sehráli se Zlínem velmi vyrovnaný duel, nakonec se ale, i přes velkou snahu Slezanů, radovali hostující Ševci. Duel s nepříjemným soupeřem hodnotí člen první obranné dvojice Josef Hrabal.

V desátém kole hostili Oceláři tým ze Zlína. Utkání před čtyřmi tisícovkami diváků nabídlo atraktivní hokej s nemalým množstvím šancí, stejně tak několik vypjatých momentů na hranici regulérnosti. „Byl to zápas velmi vypjatý zápas, jako každý jiný se Zlínem. Opět skončil o gól,“ řekl na téma večerního zápas obránce Josef Hrabal.

Třinečtí mohli duel přechýlit ve svůj prospěch v přesilových hrách. Hokejisté Zlína nabídli Ocelářům hned osm početních výhod, v nich ale zbraně Slezanů zůstaly hluché. Berani ubránili všechna oslabení a urvali tři body. „Ty oslabení hráli dobře. Ten zápas se Zlínem je více méně pořád o tom samém. Mají dobře propracovaný systém bránění, už několik let hrají to samé. Jsou v tom dobří. My jsme se do nich sice pouštěli, tam nám ale párkrát ujeli. Nakonec dali tři branky a vyhráli,“ zhodnotil utkání vsetínský odchovanec a dodává.

„Dobře se na nás připravili, moc dobře věděli, jakým stylem hrajeme. Kdybychom to ale sehráli dobře, tak by se ty naše přesilovky ubránit nedali. Bohužel v přesilovkách nám dnes chybělo štěstí,“ smutnil po utkání nejproduktivnější bek Ocelářů.

Právě Hrabal mohl posunout Oceláře ke třem bodům. V předposlední přesilovce pálil od modré, kotouč se po teči zastavil na horní tyči Horčičkovy branky. „Tu situaci jsem příliš dobře neviděl. Střílel jsem od modré, někdo to tečoval a zřejmě to skončilo na břevně. Byla to škoda,“ krčil rameny produktivní obránce.

O osudu vyrovnaného duelu mezi Oceláři a Berany nakonec rozhodla sedmapadesátá minuta. Po sporném okamžiku v třineckém pásmu se kotouč od Lešky dostal ke Köhlerovi, který střelou z první rozhodl o majiteli tří bodů. Jak tuto situaci viděl náš respondent?„Rozhodčí mi řekl, že to faul nebyl. Já si myslím, že byl, ta hokejka v obličeji tam byla. Nikoho ale neobviňuji, nejspíš to neviděl, to se může stát. Nemyslím si, že to udělal naschvál. Bohužel ta situace rozhodla zápas,“ smutnil Josef Hrabal.

Fotogalerii z utkání Třinec - Zlín si můžete prohlédnout zde×
Dnes v 13:00 | Jun.
HC Oceláři Třinec
HC Dynamo Pardubice
×
Dnes v 13:00 | Dor.
HC Oceláři Třinec
PSG Berani Zlín