Partnerský klub Nadační fond President Cup
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Mladí Oceláři tmelili tým na akci s hasiči

24.06.2020 · Redakce
Ve čtvrtek 18. června nevyrazili hráči deváté třídy do posilovny nebo na led, ale do nedalekého Hrádku. Tam na ně čekali tamní dobrovolní hasiči, kteří si pro třinecké hráče připravili zajímavý program. Co všechno mladí Oceláři během deštivého odpoledne zažili?

Týmová akce 9. třídy odstartovala krátce po třetí hodině odpoledne návštěvou hasičské zbrojnice a prohlídkou výstroje a vybavení. Následně už na mladé Oceláře čekal závod jednotlivců a poté i týmů. Vzhledem k nepříznivému počasí ovšem nebyla využita elektronika a závěrečný útok vedli třinečtí hráči na dopravní kužely.

“Účelem této akce bylo zpestřit klukům závěr přípravy a ukázat jim, jak jsou nejen v této době dobrovolní hasiči velmi důležití. Patří jim náš velký obdiv. A také jsme chtěli hráčům ukázat, jak důležitá je týmová práce,” komentoval akci s hasiči hlavní trenér deváté třídy René Mucha.

Na závěr článku přidáváme velké poděkování Sdružení dobrovolných hasičů Hrádek, Bohuslavu Brancovi, Pavlu Malíkovi, Pavlu Benkovi a ostatním hasičům od týmu 9. třídy Ocelářů.