Partnerský klub Nadační fond President Cup
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Vstupenky na závěrečnou čtvrtinu základní části Tipsport extraligy

16.01.2020 · Klub
Seriál s názvem Tipsport extraliga v rychlém tempu míří ke svému vrcholu. Každý bod má nyní cenu zlata a mnohé zápasy už proto budou mít nádech play off. Než ale dramatické boje ve vyřazovací fázi sezony odstartují, zbývá odehrát poslední čtvrtinu základní části. Úřadující mistry čeká v domácím prostředí hned sedm zajímavých bitev. Zajistěte si své místo ve WERK ARENĚ včas a podpořte snažení Ocelářů!

V závěru ledna tradičně atraktivní duel proti Spartě, po únorové reprezentační přestávce během jediného týdne hned tři duely - letos silná Mladá Boleslav, finalista Ligy mistrů z Hradce Králové a jako třešnička na dortu - krajské derby proti Vítkovicím! Ke konci února ještě Zlín, začátkem března pak budou na programu dvě poslední utkání základní části - proti Pardubicím, na závěr pak Plzeň. Buďte u toho, každé dlaně a hlasivky budou zapotřebí!

V aktuální extraligové sezoně fungujeme se zbrusu novým zprostředkovatelem online prodeje vstupenek, kterým je firma Enigoo. S tím souvisí i novinka v podobě zavedení tzv. variabilního ceníku vstupenek, který více než kdy v minulosti zohledňuje zájmy fanoušků a jejich peněženek. V praxi to znamená, že lístky na nejatraktivnější utkání základní části (kombinace soupeř + hrací den včetně času úvodního vhazování atd.) sice budou stát o něco víc než v minulosti, na druhou stranu na některé soupeře a v některé hrací dny se budou prodávat lístky výrazně levněji než dříve.

VSTUPENKY ZAKOUPÍTE ON-LINE ZDE


UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE KE VSTUPNÉMU:

Děti do 100 cm mají vstup zdarma bez nároku na místo.

Děti do 150 cm a držitelé průkazu ZTP mají nárok na slevu 50% z ceny vstupenky do sektorů B, C, D, F, G, H a stání.

ZTP/P +1 osoba jako doprovod – po předložení průkazu vstup zdarma (omezená kapacita 10 osob – nutno hlásit minimálně s předstihem jednoho pracovního dne na beata.ciencialova@hcotrinec.cz).