Zahájili jsme prodej vstupenek na třetí čtvrtinu extraligy!

04.12.2019 · Klub
Úřadující extraligoví mistři mají za sebou polovinu zápasové porce letošní základní části Tipsport extraligy. Oceláři zatím naplňují předsezónní prognózy a drží pozice na čelních místech tabulky. Je ovšem zřejmé, že i nadále potřebují aktivní podporu z hlediště. Ve středu 4. prosince jsme zahájili online předprodej vstupenek na třetí čtvrtinu základní části. Zajistěte si své místo ve WERK ARENĚ včas!

V rámci třetí čtvrtiny základní části Tipsport extraligy odehrají třinečtí hokejisté čtyři domácí utkání. Před vánočními svátky to nejprve budou duely proti Kometě Brno a Rytířům z Kladna (pondělí 16.12. a středa 18.12.). Po novém roce pak ve WERK ARENĚ přivítají v neděli 12. ledna Olomouc a o týden později v repríze posledního finále liberecké Bílé Tygry (neděle 19.1.).

Jak už jistě víte, v nové extraligové sezoně fungujeme se zbrusu novým zprostředkovatelem online prodeje vstupenek, kterým je firma Enigoo. S tím souvisí i novinka v podobě zavedení tzv. variabilního ceníku vstupenek, který více než kdy v minulosti zohledňuje zájmy fanoušků a jejich peněženek. V praxi to znamená, že lístky na nejatraktivnější utkání základní části (kombinace soupeř + hrací den včetně času úvodního vhazování atd.) sice budou stát o něco víc než v minulosti, na druhou stranu na některé soupeře a v některé hrací dny se budou prodávat lístky výrazně levněji než dříve.

VSTUPENKY ZAKOUPÍTE ON-LINE ZDE

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE KE VSTUPNÉMU:

Děti do 100 cm mají vstup zdarma bez nároku na místo.

Děti do 150 cm a držitelé průkazu ZTP mají nárok na slevu 50% z ceny vstupenky do sektorů B, C, D, F, G, H a stání.

ZTP/P +1 osoba jako doprovod – po předložení průkazu vstup zdarma (omezená kapacita 10 osob – nutno hlásit minimálně s předstihem jednoho pracovního dne na beata.ciencialova@hcotrinec.cz).

Odehrané v 17:00 | Muži
HC Motor České Budějovice