Partnerský klub Nadační fond President Cup
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

V pátek to vypukne. Velká narozeninová párty třineckého hokeje!

07.11.2019 · Martin Stebel
Toto je akce, která rozhodně nemůže nechat chladným nikoho, komu v hrudi tluče červenobílé třinecké hokejové srdce! V pátek 8. listopadu bude WERK ARENA svědkem významné události. V repríze finále z roku 1998 se proti sobě postaví třinečtí a vsetínští hokejisté. Připraven je ale i další mimořádně pestrý doprovodný program a mnoho překvapení. Bude to velkolepá show, u které byste jednoduše neměli scházet!

Organizátoři z řad Ocelářů kontaktovali všechny hráče tehdejšího boje o titul a s potěšením lze konstatovat, že drtivá většina aktérů skutečně v pátek do Třince osobně dorazí a znovu nazuje brusle! Na domácí střídačce by navíc neměl chybět ani trenérský tandem Alois Hadamczik - Kamil Konečný, jenž byl u stříbrného úspěchu. Vsetínskou sestavu by měla dirigovat dvojice Jan Neliba - Petr Husička. Jako exkluzivní host přiletí z Kanady také kapitán prvních třineckých mistrů Radek Bonk!

"Budeme chtít vyhrát, stejně jak tomu bylo tehdy. Proto jsem už byl na ledě, chodím i do posilovny. I když mám problémy s kolenem, podle doktorů mám chycený meniskus. Normálně bych mohl jít na operaci, ale musím jít přes bolest, jako kdyby se hrálo play-off," řekl před pátečním duelem současný sportovní manažer Vsetína a kdysi také bek Ocelářů Radim Tesařík.

To tehdejší třinecký strážce svatyně Radovan Biegl možná přistoupí k exhibici s větším odstupem a pro něj typickým nadhledem: "Na utkání se hrozně těším, bude to nářez. Potkám staré kamarády a spoluhráče, pokecáme, možná pak dáme nějaké pivko. Věřím, že to bude fajn akce!"

Pokud jste si dosud ještě nezajistili vstupenky, máme příznivou zprávu - ve WERK ARENĚ ještě stále zbývají poslední volná místa - VSTUPENKY KOUPÍTE ZDE

Vstupenky na sezení stojí 60 korun, poloviční sumu zaplatí zájemci za lístek na stání. Připomínáme, že cena vstupenek i občerstvení koresponduje s rokem 1998. Například pivo Radegast bude k dispozici za 16 Kč, klobása za 20 Kč. Třineckou arénou budou v pátek znít notoricky známé songy ze závěru minulého tisíciletí. Ve druhé přestávce se navíc na ledě objeví otevřený autobus s Oceláři, kteří letos vybojovali extraligový titul!

Na které hráče se můžete v pátek těšit?

Třinec: Biegl, Lakosil - Sekeráš, Kuntoš, Pavelec, Jančařík, Gřegořek, Štefanka, Kántor - Král, Kaděra, Daňo, Zima, Peterek, Chlubna, Folta, Sedlák, Kontšek. Trenéři: Hadamczik, Konečný.

Vsetín: Čechmánek, Kameš - Tesařík, Zubíček, Jakeš, Táborský M., Táborský P., - Kratěna, Broš, Tomajko, Sršeň, Stantien, Demel, Barus, Krayzel, Vlach. Trenéři: Neliba, Husička.

Rozhodčí: Lipina, Brázdil, Trombik.