Partnerský klub Nadační fond President Cup
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Hokejky pro kluka Puka s účastí Ocelářů!

28.05.2019 · Klub
22. června se v jihomoravském Mikulově koná další ročník charitativní akce s názvem "Hokejky pro kluka Puka". Jedná se o dobročinnou akci, kterou v létě 2015 založil Jakub Voráček, útočník Philadephia Flyers, kapitán českého týmu na MS v Bratislavě, se svojí sestrou Petrou Klausovou.

Cílem Nadace Jakuba Voráčka je zlepšit situaci pacientů s roztroušenou sklerózou mozkomíšní. Na třetím ročníku charitativního fotbalového turnaje čtyř týmů známých sportovců a osobností nebudou chybět ani letošní extraligoví mistři - třinečtí Oceláři!

Celým turnajem vás provede držitelka ceny Thálie Karolína Neuvirthová (Gudasová) a populární herec Pavel Nečas, který bude jednotlivé zápasy i komentovat.

Akce s programem pro celou rodinu, včetně malých i větších dětí, které mají vstup ZDRAMA (do 150 cm), pro které je připravena Hravá zóna s krásnými cenami. Po celou dobu trvání turnaje bude možnost zakoupení tombolenek od maminek, partnerek hráčů a finalistek soutěže MISS ČR, v tombole můžete vyhrát mnoho velice atraktivních a unikátních cen.

Pro zájemce a sběratele autogramů, proběhne v průběhu dne autogramiáda jednotlivých týmů i hráčů NHL. Pro všechny účastníky je připravena celá řada stánků s občerstvením a nápoji.

Celý výtěžek z prodeje vstupenek, tomboly, ale také z prodeje předmětů z charitativního shopu s Klukem Pukem, poputuje na pomoc konkrétním pacientům s roztroušenou sklerózou mozkomíšní (RS).

Majitelé permanentek na domácí zápasy Ocelářů mají na tuto akci zvýhodněnou cenu vstupenek.

Informace ke vstupenkám ZDE

Detailní informace k akci ZDE