Na utkání proti Olomouci zveme také rodiny s dětmi!

15.09.2018 · Klub
Už za pár hodin se poprvé v novém extraligovém ročníku rozduní mantinely WERK ARENY. V neděli od 15 hodin se představí třinečtí Oceláři doma a jejich premiérovým domácím soupeřem budou kohouti z Olomouce. Speciálně na toto utkání zveme rodiny s dětmi.

Po téměř pěti měsících je tady extraligový hokej! A hned úvodní zápas Ocelářů nabízí zábavu nejen na ledě. Zváni jsou rodiče i děti, pro které jsme připravili fanzónu před i uvnitř třinecké WERK ARENY! K dispozici našim nejmenším fanouškům bude speciální skákací hrad, legendární Stiga hokej, malování na obličej, střelba na skutečnou hokejovou branku, občerstvení, DJ a spousta dalších zajímavostí.

Fanzóna bude otevřená také v průběhu obou přestávek. Vstup do ní bude umožněn přes únikové východy za sektorem C.

V akci se představí také malí Oceláři. Během pauzy mezi první a druhou třetinou sehrají budoucí naděje našeho klubu modelové utkání, ve kterém se střetnou proti sobě hráči přípravky. Do ní můžete přihlásit své děti i Vy. Více informací ZDE.

Za pomoc a spolupráci při realizaci utkání pro rodiny s dětmi děkujeme společnosti M&M reality holding a. s.