Oceláři Fanklub nešetřili, nasázeli sedm gólů

07.08.2018 · Martin Stebel
Už se stalo dobrou tradicí, že během každých prázdnin se v rámci přátelského fotbalového utkání konfrontují zástupci Fanklubu a hokejových Ocelářů. I tentokrát byl místem setkání areál hřiště v Bystřici. Ač teploměry ukazovaly tropické hodnoty a pohyb na otevřeném slunci nebyl vůbec snadný, hrálo se ve svižném tempu a diváci viděli mnoho pohledných fotbalových akcí.

Fanklub vs. HC Oceláři 4:7 (0:2)

Sestava Fanklubu: Klečacký - Martinčík, Majek, Vrastyák, Krywda, Martynek, Vomáčka, Wilk, Petrek, Svoboda, Juranek, Turoň, Siegl.

Sestava Ocelářů: Adamský - Hamerlík, Kovář, Matyáš, Hladonik, Chmielewski, Polanský, Adámek, Haman, Hrubec, Dravecký, Viedenský, Zahradníček, Bartko, Kovařčík O.

"Takové "srandazápasy" proti fanouškům hraji vždycky rád. Počasí nám přálo možná až moc, bylo to trošku náročnější. Snažil jsem to klukům moc nekazit. Fotbal jsem nikdy závodně nehrál, ale mám ho rád. Kdybych měl říct nějaký oblíbený klub, tak řeknu asi Chelsea, ale sympatický mi je taky Real. Fotbal je fajn, ale abych byl upřímný, už se víc těším, až si znovu zahrajeme pořádný hokej," prozradil po konci utkání Jakub Matyáš.