Navždy nás opustil pan Evžen Delong

09.07.2018 · Klub
V hlubokém zármutku oznamujeme, že v neděli zemřel bývalý generální ředitel klubu a někdejší předseda představenstva PaedDr. Evžen Delong. Bylo mu 71 let.

Milovník sportu působil v minulosti např. v Třineckých železárnách anebo jako ředitel Střední odborné školy v Třinci či jako prezident FK Fotbal Třinec. K Ocelářům přišel v r. 2005, kdy do hokejového klubu nastoupil na pozici předsedy představenstva a pouhý rok poté se stal také generálním manažerem.

Evžen Delong pracoval pro třinecké Oceláře celkem 7 let. Po svém odchodu do důchodu se angažoval také ve frýdecko-místeckém fotbalu.

Poslední rozloučení s drahým zesnulým se uskuteční ve čtvrtek ve smuteční obřadní síni ve Frýdku-Místku od 16 hodin a 30 minut.

Rodině a pozůstalým tímto vyjadřujeme upřímnou soustrast.