Partnerský klub Nadační fond
MISTR 2010/2011
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Fanshop Rozpis ledu

ELIOD extraliga mladšího dorostu 2017-2018

Junioři:  tým | příprava | liga | statistiky: základní část | tabulka | týdenní program
Starší dor.:  tým | příprava | liga | statistiky: základní část | tabulka | týdenní program
Mladší dor.:  tým | příprava | liga | statistiky: základní část | tabulka | týdenní program
žáci:  8.třída tým | zápasy | tabulka | týdenní program
7. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
6. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
5. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
4. třída: tým | týdenní program
3. třída: tým | týdenní program
2. třída: tým | týdenní program
1., sobota 9.9.2017
Oceláři Třinec - Warrior Brno TRI - KUV
2., čtvrtek 14.9.2017
Zlín - Oceláři Třinec ZLN - TRI
3., sobota 16.9.2017
Oceláři Třinec - Technika TRI - TEC
4., pátek 22.9.2017
Oceláři Třinec - Vítkovice TRI - VIT
5., čtvrtek 28.9.2017
Havířov - Oceláři Třinec HAV - TRI
6., sobota 30.9.2017
Oceláři Třinec - Vsetín TRI - VSE
7., sobota 7.10.2017
Přerov - Oceláři Třinec PRE - TRI
8., čtvrtek 12.10.2017
Oceláři Třinec - Šumperk TRI - SUM
9., sobota 14.10.2017
Poruba - Oceláři Třinec POR - TRI
10., sobota 21.10.2017
Warrior Brno - Oceláři Třinec KUV - TRI
11., čtvrtek 26.10.2017
Oceláři Třinec - Zlín TRI - ZLN
12., sobota 28.10.2017
Technika - Oceláři Třinec TEC - TRI
13., čtvrtek 2.11.2017
Vítkovice - Oceláři Třinec VIT - TRI
15., pátek 17.11.2017
Vsetín - Oceláři Třinec VSE - TRI
16., sobota 18.11.2017
Oceláři Třinec - Přerov TRI - PRE
17., neděle 26.11.2017
Šumperk - Oceláři Třinec SUM - TRI
14., středa 29.11.2017
Oceláři Třinec - Havířov TRI - HAV
18., sobota 2.12.2017
Oceláři Třinec - Poruba TRI - POR
E1, čtvrtek 7.12.2017
Oceláři Třinec - Poruba TRI - POR
E2, sobota 9.12.2017
Oceláři Třinec - Šumperk TRI - SUM
E3, úterý 19.12.2017
Technika - Oceláři Třinec TEC - TRI
17:15
E4, čtvrtek 4.1.2018
Warrior Brno - Oceláři Třinec KUV - TRI
 
E5, sobota 6.1.2018
Vsetín - Oceláři Třinec VSE - TRI
 
E6, čtvrtek 11.1.2018
Poruba - Oceláři Třinec POR - TRI
 
E7, sobota 13.1.2018
Šumperk - Oceláři Třinec SUM - TRI
 
E8, čtvrtek 18.1.2018
Oceláři Třinec - Technika TRI - TEC
 
E9, sobota 20.1.2018
Oceláři Třinec - Warrior Brno TRI - KUV
 
E10, čtvrtek 25.1.2018
Oceláři Třinec - Vsetín TRI - VSE
 
E11, sobota 27.1.2018
Oceláři Třinec - Poruba TRI - POR
 
E12, čtvrtek 8.2.2018
Oceláři Třinec - Šumperk TRI - SUM
 
E13, sobota 10.2.2018
Technika - Oceláři Třinec TEC - TRI
 
E14, čtvrtek 22.2.2018
Warrior Brno - Oceláři Třinec KUV - TRI
 
E15, sobota 24.2.2018
Vsetín - Oceláři Třinec VSE - TRI
 
E16, čtvrtek 1.3.2018
Poruba - Oceláři Třinec POR - TRI
 
E17, sobota 3.3.2018
Šumperk - Oceláři Třinec SUM - TRI
 
E18, čtvrtek 8.3.2018
Oceláři Třinec - Technika TRI - TEC
 
E18, čtvrtek 8.3.2018
Oceláři Třinec - Technika TRI - TEC
 
E19, sobota 10.3.2018
Oceláři Třinec - Warrior Brno TRI - KUV
 
E20, čtvrtek 15.3.2018
Oceláři Třinec - Vsetín TRI - VSE