Bitvu s Technikou rozhodl mladší dorost devadesát sekund před koncem!

10.02.2018 · Martina Sikorová
V utkání proti brněnskému týmu začali Oceláři výborně a brzy se ujali vedení po trefě Petra Przybyly. Poté ale nabídli soupeři dvě početní výhody, které Technika využila a po čtyřiceti minutách třinečtí mladíci o gól prohrávali. Po vyrovnávací brance Serváce Petrovského sice domácí kontrovali gólem na 2:3, svěřenci trenéra Raszky ovšem necelých pět minut před koncem srovnali zásluhou Tommyho Wardase a v čase 58:31 vystřelil Třinci tříbodové vítězství Otto Jurzyca!
E13, sobota 10.2.2018
Technika
3:4
Hokejové haly dětí a mládeže
Třetiny: 1:1, 1:0, 1:3  Branky a nahrávky: 20. Čoupek (Kala), 39. Daněček (Čoupek, Šujan), 53. Frýza (Kala, Hassani) – 7. Przybyla, 46. Petrovský (Hykl), 55. Wardas (Králík, Mituchovič), 59. Jurzyca (Wardas). Rozhodčí: Ondráček - Zapletal, Kříž. Vyloučení: 5:7, navíc Staněk (TEC) trest na 5 minut a do konce utkání za faul kolenem a Paktin Hassani (TEC) osobní trest na 10 minut a do konce utkání za nesportovní chování. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 76. Střely na branku: 14:42. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4.
Čazimi (58. Schäffer) – Fojt, Irajn, Kučírek, Kubica, Kala, Šujan, Groch – Kelbl, Kubový, Hassani, Líska, Staněk, Frýza, Daněček, Čoupek
Halouzka – S. Cienciala, Hrůzek, Wantulok, Mituchovič, Chovaniak, Buják, F. Cienciala - Králík, Raszka, Przybyla, Wardas, Jurzyca, Kašpárek, Petrovský, Hykl, Ramík, Macháček