Zápas s Havířovem rozhodl nezvládnutý závěr druhé třetiny

09.02.2018 · Martina Sikorová
Černá série staršího dorostu pokračuje. Proti AZetu se sice mladí Oceláři ujali vedení po trefě Matouše Čmiela, poté ale během pěti minut inkasovali hned tři góly a do poslední třetiny vstupovali s dvoubrankovým mankem. V čase 55:41 vstřelil kontaktní gól Jakub Michálek, více už ale svěřenci trenéra Wojnara nedokázali a museli se smířit s další porážkou.
B19, pátek 9.2.2018
Havířov
2:3
mini WERK ARENA
Třetiny: 0:0, 1:3, 1:0  Branky a nahrávky: 24. Čmiel (Raška), 56. Michálek (Čmiel, Raška) – 36. Bambula (K. Dufek, Bochnak), 37. Janeček (Revaj, Pindel), 40. K. Dufek. Rozhodčí: Hykel - Bartek, Dohnal. Vyloučení: 7:5, navíc Juhász (HAV) osobní trest na 10 minut za nesportovní chování. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 54. Střely na branku: 38:36. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3.
Ochman – Weber, S. Radzienciak, Bulava, Konderla, P. Adámek, Michálek – Havránek, Krč, Tománek, Matěj, Indrst, Mikler, Rybnikár, Raška, Stebel, Čmiel
Štipčák – Uhlíř, Thiel, Máca, Pavelek – Bambula, Bochnak, Hilšer, Juhász, Janeček, Revaj, Cienciala, Žídek, K. Dufek, Pindel