Starší dorost znovu zaváhal

20.12.2017 · Martina Sikorová
T Ř I N E C - Proti poslednímu Warrioru nastoupili Oceláři v okleštěné sestavě a záhy ve vlastní přesilové hře inkasovali. V závěru třetiny sice srovnal Krč, poté se ale opět dvakrát prosadili hosté, načež už svěřenci trenéra Muchy reagovali pouze snížením.
B8, středa 20.12.2017
Warrior Brno
2:3
mini WERK ARENA
Třetiny: 1:1, 0:1, 1:1  Branky a nahrávky: 17. Krč (Plandor, Králík), 56. Krč (Plandor) – 4. Snášel (Primožič, Miloš), 24. Miloš (Primožič), 42. Borot (Miloš, Primožič). Rozhodčí: Fiala – Tkáč, Kořistka. Vyloučení: 6:3. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 89. Střely na branku: 31:26. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3.
Kučera – Weber, S. Radzienciak, Mituchovič, Bulava, Konderla, P. Adámek – Havránek, Králík, Krč, Wardas, Mikler, Zoubek, Stebel, Plandor
Pleticha – Daněk, Miloš, Branžovský, Klimeš, Mrkvica, Šutera – Primožič, Frimel, Hubáček, Borot, Ludvík, Vysloužil, Bocián, Snášel

První velká šance patřila Warrioru. Po zaváhání domácí obrany se před brankou dostal k puku Snášel, který ale v dobré šanci minul. Vzápětí už se ale Brno radovalo. Ve vlastním oslabení se z přečíslení trefil Martin Snášel a zařídil svému týmu těsný náskok.

V čase 16:11 bylo srovnáno. Proti pokusům Plandora a Králíka ještě stačil brněnský brankář zasáhnout, puk ale neudržel a po střele Tomáše Krče jej mohl lovit ze sítě. Po dvaceti minutách tedy platilo skóre 1:1.

Druhá třetina příliš nenabídla, gól však k vidění přeci jen byl. Krátce po návratu z kabin využil přesilovou hru Lukáš Miloš a přesnou ranou pod horní tyč poslal Warrior opět do vedení.

A také vstup do závěrečné části vyšel lépe hostům. V čase 41:03 prostřelil třineckého brankáře Martin Borot a zařídil Brnu dvoubrankový náskok. Ocelářům se sice podařilo v závěru snížit po přesné střele Tomáše Krče, na vyrovnání už ale nedošlo.