Mladší dorost se vrací z Brna se třemi body!

21.10.2017 · Martina Sikorová
Svěřenci trenéra Raszky na ledě Warrioru dvakrát prohrávali, v obou případech ale dokázali srovnat krok zásluhou Serváce Petrovského a Michala Ramika a do závěrečné části se šlo za stavu 2:2. Rozhodující gól přišel už v čase 40:43, když přesilovou hru pět na tři proměnil Michal Ramik a při brněnské hře bez brankáře pojistil třinecké vítězství střelou do prázdné klece obránce Daniel Chovaniak.
10.kolo, sobota 21.10.2017
Warrior Brno
2:4
Stadion Úvoz
Třetiny: 1:1, 1:1, 0:2  Branky a nahrávky: 2. Schweitzer (Kučera), 28. Marčík (Snášel, Mrkvica) – 3. Petrovský (Chovaniak, Przybyla), 37. Ramík (Kašpárek), 41. Ramík (Petrovský), 60. Chovaniak (Kašpárek, Wardas). Rozhodčí: Čuňočka - Brzobohatý, Husák. Vyloučení: 10:6, navíc Buják (TRI) 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 77. Střely na branku: 24:29. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:4.
Šebo – Fojt, Mrkvica, Kopřiva, O. Hykl, Mahdal – Kuchař, Ambrož, Hrstka, Schweitzer, Kučera, Marčík, Orsech, Snášel, Novotný, Heinrich
Halouzka – Hrůzek, Kyselý, Mituchovič, Chovaniak, Bujak, F. Cienciala – Králík, Przybyla, Wardas, Jurzyca, Lerchová, Kašpárek, Petrovský, Stročka, J. Hykl, Ramík